Öne Çıkanlar spor Bilecik ziyaret Bursaspor Futbol

Sibel Can Engincan için açıklama yaptı mı?

Sibel Can ile Hakan Ural'ın oğlu Engincan Ural için şok iddia. Aykırı giyimiyle sık sık gündeme gelen Engincan'ın son olarak gay olduğu iddia edildi. Hakan Ural'dan ise flaş açıklama geldi.

Sibel Can Engincan için açıklama yaptı mı?
Engincan giyim tarzı ve gittiği mekanlarla magazin gündeminde oldukça yer alıyor. Hakkında çıkan haberlere baba Hakan Ural sert tepki gösterdi. Oğlunun gay olmadığını söyleyen Hakan Ural her şekilde oğlunun yanında olduğunu söyledi.

BABA HAKAN URAL’DAN GAY AÇIKLAMASI

Sibel Can ve Hakan Ural birlikteliğinden olan çocukları Engin Can hakkında çıkan haberler baba Hakan Ural’ın canını bir hayli sıktı. Hakan Ural Engincan hakkında çıkan haberler sonucunda oğlum Gay değil dedi.

Magazin gündeminde giyim tarzıyla olsun, gittiği mekanlar ile olsun dikkat çeken Engin Can hakkında çıkan haberler için Hakan Ural cevap verdi.

Sibel Can’dan ayrılmasının ardından 29 yaşındaki Ezgi Ural ile evlenen Hakan Ural mutlu olduğunu ifade etti. Hakan Ural çocukları hakkında ise şunları söyledi:

Ünlü bir anne babanın çocuğu olmanın zor olduğunu söyleyen Hakan Ural: ‘Ben çocuklarıma herkese ve her şeye saygılı olmalarını öğrettim. Onların tevazu göstermesini istiyorum; çünkü anne babaları meşhur. Hataları olacak hayat bu. Her baba gibi davranıyorum sadece tarzım başka. Sibel’le evliyken de ‘yaramaz olsunlar ama şımarık olmasınlar’ derdim.

Engincan birden çok medyatik oldu. Önceleri sustum, yakışıklı hoş bir çocuktur. Engincan’a hep derim eleştiri dünyanın en iyi şeyidir, çünkü insanı geliştirir. Yapılan eleştiri yapıcıysa sorun yok. İnce bir sınır var ama burada, haysiyetiyle oynandığı an olmaz.

Engincan gay değil ama olsaydı elbette kabul ederdim. Her türlü onun arkasında olurum. İnsanın çocuğundan vazgeçme şansı yok!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196