Öne Çıkanlar Direnmek Burhaniye yerel ürünler Ahmet Can Burcu Ali Haydar Konca

Şeyda zayıflatırken cezayı yedi şişti!

Ünlülerin yaşam koçu olarak tanınan Şeyda Çoşkun'a şok ceza. Sağlık Bakanlığı'nın gündemine takılan Şeyda Çoşkun'un sertifikasız iş yaptığı ortaya çıktı.Pek çok ünlü isimle çalışan Şeyda Çoşkun son olarak 8,5 aylık hmaile olan Demet Akalın'ı zayıflatacaktı. Demet Akalın bu ayrıntıyı nasıl kaçırdı? Sağlık Bakanlığı'ndan Şeyda Çoşkun'a ceza gel

Şeyda zayıflatırken cezayı yedi şişti!
Sağlık Bakalığı harekete geçti. Şeyda Çoşkun'un sertifikasız çalıştığı ortaya çıktı. Pek çok ünlü isimler çalışmalar yapan Şeyda Çoşkun'a yeni kanunla yasak getiriliyor.

Mehmet Ali Erbir'in eski baldızı Şeyda Çoşkun'a Bakanlık şoku. Ünlülerin yaşam koçu olarak tanınan Şeyda Çoşkun'un aslında yaşam koçu olmadığı ortaya çıktı. Aldığı ücretlerle dudak uçuklatan Şeyda'nın ücretleri sonucunda Sağlık Bakanlığı harekete geçti. Şeyda Çoşkun'un aslında sertifikasının olmadığı ortaya çıktı.

 Sertifikası olmadığı halde spor ve diyet programı uygulatan Şeyda Coşkun'a zorunluluk getirildi. Sağlık Bakanlığının bu çalışmasını daha genişletmes gerekiyor. Bu şekilde gündemde olmayan ve bu işle ilgilenen kişiler insan sağlığıyla oynuyor.

Gülben Ergen, Demet Akalın ve pek çok ünlü isimle çalışmaları bulunan Şeyda Çoşkun'a kötü haber!!Her bir müşterisi için yaklaşık 3 bin euro alan ve birçok defa da toplu zayıflama programları uygulatan Şeyda Coşkun'un aylık gelirinin ortalama 200 bin lira olduğu tahmin ediliyor.  Her bir müşterisinden aldığı yaklaşık 3 bin euro'luk ücretle dudak uçuklatan 'yaşam koçu', sık sık haber olarak Gençlik ve Spor Bakanlığı'nı alarma geçirdi. Diyet ve spor programı uygulatan isimlere yurt dışındaki gibi sıkı denetimler getirmeyi planlayan Bakanlık, konuyla ilgili kanun çıkarmak üzere...

Gençlik ve Spor Bakanlığı; cezai uygulamalar konusunda yasal düzenlemeler yapacak. Kanun çıktığında Şeyda Coşkun başta olmak üzere hiçbir kişi, ilgili federasyondan sertifika almadığı takdirde kimseye spor ve diyet programı uygulatamayacak.

COŞKUN'LA İLGİLİ ŞOK İDDİALAR!

Bu arada Coşkun'la ilgili dedikodular ilginç. Şeyda Coşkun'un müşterilerine gönderdiği yemeklerini, hiçbir eğitimi olmayan iki Moldovyalı kadına yaptırdığı öne sürüldü. Coşkun'un sıkı diyetleri yüzünden birkaç müşterisinin de sinir sistemlerinin çöktüğü ve sinir krizi geçirdiği de iddialar arasında. Bazı müşteriler ise vücutlarında sarkma olduğu için şikayetçi.

Şeyda Coşkun'un Bakanlık'tan sertifikası olmadığı halde yüksek ücretlerle birçok kişiye diyet yaptırması; vatandaşı da isyan ettirdi. İşte Coşkun'la ilgili twitter'da yazılan sitem dolu yazılardan sadece birkaçı...

- Şeyda Coşkun kimdir ya! Sağlıklı zayıflama hakkında gerçekten bilgili mi? Herkes diyetisyen, herkes uzman kesildi başımıza.
- Bu Şeyda Coşkun'un eğitim durumu ne?
- Neyine güveniyor ya da güveniliyor acaba?
- Kendisi Türkiye'de sivrilmek istemediğini söylüyor. Daha ne kadar sivrilecek acaba; yürüyerek trilyoner olmuş durumda.
- Saçlarına fön çektirip yürüyüşe çıkan ünlülerin yürüteci Şeyda Coşkun'un eğitim durumu nedir?

Şeyda Coşkun'un aylık gelirinin ortalama 200 bin lira olduğu tahmin ediliyor. Coşkun, bu kazancının çoğunu lüks araçlar için harcıyor.

Şeyda Coşkun'un aldığı yüklü ücretin vergisini kuruşu kuruşuna devlete ödeyip ödemediği merak konusu oldu. Gazete haberlerini takip eden Maliye Bakanlığı'nın ise bu nedenle Coşkun'u vergi takibine aldığı söyleniyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196