Öne Çıkanlar McDonalds kararı goran pandev Adapazarı Cezaevi firarisi yakalandı

Şeyda hayatları tehliye attı mı? Sertifikasız çalışmış

Çalıştığı ünlü isimler ve zayıflama metodu ile gündeme bomba gibi düşen yaşam koçu Şeyda Coşkun sertifikasız çıktı.

Şeyda hayatları tehliye attı mı? Sertifikasız çalışmış
Birçok ünlü ismi zayıflatan Şeyda Coşkun'un sertifikasız olduğu ortaya çıktı. Bakanlık tarafından takibe alınan Şeyda Coşkun artık bu işi yapamayacak mı? Şeyda Coşkun iki bakanlığın kıskacında! Yaşam koçunun zor sınavı

Son olarak Deniz Seki'ye yaptığı yaşam koçoğlu ile gündeme gelen Şeyda Coşkun'un peşinde bakanlık yetkilileri var. Meğer Şeyda Coşkun sertifikası olmadan dolgun ücretle yaşam koçoğlu yapıyormuş.

Zayıflamak ve forma girmek isteyen birçok ünlünün tercihi Şeyda Coşkun oldu. Yaşam koçluğu yapan Şeyda Coşkun'un sertifikasının olmadığının duyulması ise şok etti. Bakanlık Şeyda Coşkun'ın peşine düştü. Şeyda Coşkun'la ilgili bu habere ünlüler ne diyecek! Şok


Şeyda Coşkun sertifikasız zayıflatıp spor ve diyet yaptırdığı için bakanlıktan bir sürü yasak alacak. Gençlik ve Spor Bakanlığı izinsiz olarak spor ve diyet yaptıran Şeyda Coşkun'a çıkacak yeni yasa ile ceza alacak.

Birçok ünlüyü zayıflatan Şeyda Coşkun'un sertifikası olmadığı halde spor ve diyet yaptırması bakanlığı alarma geçirerek bir çok yasak almasına neden oldu.

Müşterilerinden aldığı yaklaşık 3 bin euro'luk ücretle yaşam koçluğu yapan Şeyda Coşkun'un sertifikası olmadığı halde bu işi yapması bakanlık tarafından yasakları beraberinde getirdi.

Gündemde sürekli haber olması Gençlik ve Spor Bakanlığı'nı alarma geçirdi. Bu konu hakkında sıkı denetim getirmeyi planlayan Bakanlık konuyla ilgili de kanun çıkarmak üzere olduğu söylendi.Bakanlık cezai uygulamalar konusunda birçok yasal düzenleme yapacak.Başta Şeyda Coşkun olmak üzere kanun çıktığında sertifika almadan spor ve diyet programı yaptıramayacak.

Şeyda Coşkun sadece sertifikası olmadığı için de gündemde kalmıyor. Ayrıca hakkında çıkan birçok iddia şaşırtıyor. Müşterilerine gönderdiği yemeklerin eğitimsiz iki Moldovyalı kadına yaptırdığı ileri sürülüyor. Müşterilerinin ise sinir sistemlerini çöktüğü ve sinir krizi geçirdiği de iddialar arasında.

Müşterileri çıkan haberler sonucunda huzursuz olmaya devam ederken twitter hesaplarından da birçok yorum yazdılar.

TWİTTER'DAN ATILAN O MESAJLAR

Şeyda Coşkun kimdir ya! Sağlıklı zayıflama hakkında gerçekten bilgili mi? Herkes diyetisyen, herkes uzman kesildi başımıza.

Bu Şeyda Coşkun'un eğitim durumu ne?

Neyine güveniyor ya da güveniliyor acaba?

Kendisi Türkiye'de sivrilmek istemediğini söylüyor. Daha ne kadar sivrilecek acaba; yürüyerek trilyoner olmuş durumda.

Saçlarına fön çektirip yürüyüşe çıkan ünlülerin yürüteci Şeyda Coşkun'un eğitim durumu nedir?

Şeyda Coşkun'un yaklaşık olarak 3 bin euro aldığı ve aylık gelirini ortalama 200 bin lira olduğu tahmin ediliyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196