Öne Çıkanlar Futbol Bilecik ERV Nene Hatun kadıköy Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül

Şeyda Coşkun'u vazgeçilmez kılan ne?

Zayıflattığı ünlüler ile gündeme gelen Şeyda Coşkun sertifikasız çıkmıştı. Coşkun'un sertifikasız çıkması üzerine iki bakanlık takip başlatmıştı. Ama bu durum Coşkun'un çalışmasına engel olmadı. Ünlü sunucu ve oyuncu Derya Baykal'a 15 kilo verdirdi. Peki Coşkun'un sayesinde zayıflayan ünlüler kervanına katılan Baykal'da sarkma oldu mu?

Şeyda Coşkun'u vazgeçilmez kılan ne?
Başarılı oyuncu ve televizyon sunucusu Derya Baykal, sekiz ayda 15 kilo verdi. Diyabet hastası olan Derya Baykal, Şeyda Coşkun sayesinde zayıfladığını söyledi. Şeyda Coşkun sayesinde 15 kilo veren ünlü kim?

Derya Baykal, yeme alışkanlığını değiştirdiğini anlattı ve pilatese de başladı. sekiz ay içinde 15 kilo veren Derya Baykal, nasıl zayıfladığını da anlattı.

ŞEYDA COŞKUN İLE 15 KİLO VERDİ

Yıllardır kilo vermeye çalışan Derya Baykal, yıllardır veremediği kilolarından sonunda kurtuldu. Şeyda Coşkun'un yaşam koçluğunu yaptığı Derya Baykal, tam 15 kilo verdi.

Diyabet hastası olan Derya Baykal, Şeyda Coşkun ile çalışmaya başladıktan sonra yeme içme alışkanlıklarını da değiştirdiğini söyledi. Derya Baykal, Şeyda Coşkun için şunları söyledi: Haziran ayında Şeyda ile çalışmaya başladım. Yıllardır bildiğim ama hayata geçiremediğim yemeiçme alışkanlığını Şeyda sayesinde edindim. Allah ondan razı olsun.

DERYA BAYKAL'DAN ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Sekiz ayda 15 kilo verdiğini anlatan Derya Baykal, şeyda Coşkun için övgü dolu sözler kullandı. Şeyda Coşkun'un çok profesyonel olduğunu söyleyen Derya Baykal: Şeyda ile çalıştıktan sonra iki ay ara ile programıma devam ettim. Kilo verdikten sonra pilatese başladım. Ayrıca her gün yürüyüş yapıyorum. Şeyda'nın hazırladığı yemekleri artık kendim yapıyorum.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196