Öne Çıkanlar İstanbul güreş görüldü açlık trafik kazası

Sessiz sedasız şampiyon oldu!

O Ses Türkiye böyle bir şampiyon görmedi. Mütevazi halleri ile Türkiye'nin gönlünü kazanan Hasan Doğru birinci olduğu ana kadar sessiz sedasız ilerledi şampiyonluk yolunda.

Sessiz sedasız şampiyon oldu!

Uzun bir maratonun ardından O Ses Türkiye final yaptı. Pek çok iddialı yarışmacının bulunduğu O Ses Türkiye'nin birincisi ise en iddiasız ve mütevazi yetenek Hasan Doğru oldu.

 

Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın yaptığı ve her bölümü ile reyting rekorları kıran O Ses Türkiye Pazartesi günü  final bölümü ile ekranlara geldi. O Ses Türkiye'nin finaline Gökhan damgasını vurdu. Ebru Gündeş, Murat Boz ve Hadise'nin bütün yarışmacılarını eleyen Gökhan finale 4 yarışmacını götürdü.


O Ses Türkiye dün akşam yayınlanan final bölümü ile ekranları salladı. O Ses Türkiye'nin dün akşam ki bölümüne Hasan Doğru damgasını vurdu. Muthiş sesi ile söylediği bütün şarkılara ayrı bir ruh veren Hasan Doğru O Ses Türkiye'nin kazanan ismi oldu. Ses Türkiye'de müthiş geçen bir sezon sonunda büyük finale Gökhan'ın takımında 4 kişi kaldı. O Ses Türkiye'de Gökhan bu zamana kadar yapılamamış bir şeyi yaptı ve O Ses Türkiye büyük finaline sadece Gökhan'ın takımında 4 kişi kaldı. O SES TÜRKİYE Final bölümüyle ekrana geldi.'O Ses Türkiye'nin finalinde Hasan Doğru, Mert Demir, Ersin Yılmaz, ve Abdullah Civliz canlı yayında en iyi performanslarını sergiledi, ilk oylamaların ardından 'O Ses Türkiye'ye veda eden isim Mert Demir olurken, ikinci isim Ersin Yılmaz oldu. 'O Ses Türkiye'de bir ilke imza atan Gökhan, kendi takımından 4 ismi finale taşımayı başardı.

Finalede yarışacak isimler Abdullah Civliz ve Hasan Doğru oldu. Hasan Doğru ve Abdullah Civliz ilk oylamanın ardından finalde yarışacak isimler oldu. Hasan Doğru ile karşı karşıya gelen Abdullah Civliz söylediği Büklüm Büklüm şarkısı ile dinleyen herkesi çok etkiledi ama bu performansı kazanması için yeterli olmadı. Abdullah Civliz'in performansının ardından sahneye çıkan Hasan Doğru Şu Fırat'ın suyu akar derindir şarkısını seslendirdi. Fırat türküsü ile ekranı başında izleyen herkesi kendine bir kez daha hayran bırakan Hasan Doğru O Ses Türkiye'nin kazanan ismi oldu.
IFrame

O Ses Türkiye Son Bölüm İzle - Star Tv haberi, O Ses Türkiye Final İzle - Star Tv, O Ses Türkiye Son Bölüm İzle - Star Tv, Star tv canlı izle, O Ses Türkiye 20 ocak yeni bölümü izle, O Ses Türkiye Son Bölüm İzle 20 Ocak 2014. İşte ayrıntılar...

IFrameIFrameIFrameIFrameIFrameHASAN DOĞRU O SES TÜRKİYE'YE NASIL KATILDI

O Ses Türkiye'nin son bölümüne katılan Hasan isimli yarışmacı söylediği opera Caruso şarkısıyla bütün jüri üyelerini kendine hayran bıraktı. Mükemmel bir sese sahip olan yarışmacı bütün salonu deyimi yerindeyse inletti..

Üniversitede opera bölümü okuyan Hasan Doğru isimli yarışmacı ailesinin lokantasında garsonluk yaptığını söyledi.. Bütün jüri üyelerini birbirine düşüren yarışmacı mütavazi tavırlarıyla herkesin gönlünü kazandı..

Hadise yarışmacının sesinin çok güzel olduğunu ona ölen çok yakın bir arkadaşını hatırlattığını söyledi.. Murat Boz yarışmacının çok doğal ve naif olduğunu söyledi..

İtalyanca opera şarkısını mükemmel söyleyen yarışmacı Acun Ilıcalı'nın ricasıyla Yayla Yolları şarkısını seslendirdi. TÜrkçe şarkılarıda operada ki gibi harika ötesi seslendiren yarışmacıyı elde etmek için jüri üyelerinin dökmediği dil kalmadı... Hasan Gökhan'ı seçerek bütün jüri üyelerini ters köşeye yatırdı..

Hasan sahneye çıkar çıkmaz hali tavrı ve konuşmasıyla yıllar önce izlediğimiz gönüllere taht kuran Türkan Şoray ve Şener Şen'in başrolünde oynadığı İkinci Bahar dizisinde ki Medet karakterini anımsattı. Sanat aşığı olan Medet'in en büyük hayali bir tiyatro oyucusu olmaktı. Fakat Gaziantepli bir kebap ustası olan babası Medet'in bu hayalini gerçekleştirmesine asla olanak sağlamıyordu.. Medet babasının lokantasında hem garsonluk yapıp hemde kasada duruyordu.. Babasından kaçabildiği vakitlerde ise gönül verdiği tiyatro oyunlarını izliyor hatta oynuyordu.. Dün akşam O ses Türkiye'ye katılan Hasan Doğru'nun hayat hikayeside aynen böyle..

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196