Öne Çıkanlar Direnmek Burhaniye yerel ürünler Ahmet Can Burcu Ali Haydar Konca

Seren artık evlenmeden doğuracak!

Ünlü şarkıcıdan şok açıklama. Yeni bir programa başlayacak olan Seren Serengil evlenmeden çocuk doğurmak istediğini söyledi. Serengil evlenmeden doğurmak istiyor. Anne olmak istiyor ama evlenmek istemiyor. Seren Serengil Meryem Uzerli'ye mi özendi?

Seren artık evlenmeden doğuracak!
Yeni bir programa başlayacak olan Seren Serengil Akmerkez'de amkayı yaptırdıktan sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ünlü şarkıcı evlenmeden anne olmak istiyor.

Başarılı şarkıcı Seren Serengil,görüntülendiği Ak Merkez'de evlilik ve çocuk sahibi olmak hakkında önemli ve samimi açıklamalarda bulundu.Gazetecilerin sorularını cevapladı.

En Son Haber’de yer alan habere göre şarkıcı '8 aydır hayatımda biri yok ama çocuk yapmak istiyorum, evlenmek istemiyorum, böyle nasıl olacak ben de bilmiyorum kısmet diyorum' dedi.

Ayrıca güzel şarkıcı Bir kozmetik mağazasında yaklaşık bir saat makyaj yaptı.Seren Serengil'den ŞOK açıklama! Evlenmeden çocuk sahibi olmak istiyorum!


Seren Serengil Biyografi

Seren Serengil, 6 Nisan 1971 tarihinde İstanbul Amerikan Hastanesinde doğdu. Ünlü sinema sanatçısı Öztürk Serengil ve Nevin Teoman’ın kızıdır. 4 yaşındayken anne-babası ayrılır. Çocukluğu Nişantaşı’nda annesinin yanında geçti. Annesi sekiz sene baleye gönderdi, klasik piyano dersleri aldırttı. İstanbul'da Yıldız Kolejinde okuduktan sonra Londra'da, sonrada İsviçre'nin Montrö kentinde Buisness okudu. Anneannesi “Marcella” adında bir İtalyandı, dedesi Türk, teyzeleri, kuzenleri hepsi İtalyan kültürüyle büyümüş. Annesi Nevin hanım Seren’i sıkı yetiştirmek için, Montrö’de rahibelerin okuttuğu, erkeklerin olmadığı, köyde bir okula gönderdi. Ancak iki sene dayanabildi. Seren Serengil 16 yaşında sahne hayatına atıldı. 4 sene boyunca Türkiye’nin en genç assolisti olarak sahnelere çıktı.İlk sahne deneyimine 16 yaşında İbrahim Tatlıses ile aynı gazinoda assolist olarak başlayan Seren Serengil daha sonra Emrah’la sahnede ve dizilerde ikili çalışmalarıyla da çok beğeni topladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196