Öne Çıkanlar restoranlar ziyaret iş güvenliği paketi çanakkale şemdinli

Serdar Ortaç'ı görenler gözlerine inanamadı ! Son hali..

Serdar Ortaç herkesi üzdü. Pop müziğindeki başarısını kanıtlamış olan Serdar Ortaç tam da yıllar sonra gelen evliliğinin tadını çıkartacaktı ki MS hastalığına tutularak yataklara düştü. Şarkıcının bu hastalığa tutulması Ahmet Kaya'nın bazı hayranlarını sevindirdi. Bu duruma oldukça üzülen Serdar Ortaç kendisini ifade edebildiği tek ortam olan Sosyal Medyadan yayınladığı video ile veryansın etti. Rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan ve orda tedavi gören Serdar Ortaç'a MS hastalığı teşhisi konulmuştu. Uzun süredir kötü durumda olan Serdar Ortaç'ın tamamen yataktan kalkamadığı söyleniliyor ve durum hayranlarını çok üzüyor.

Serdar Ortaç'ı görenler gözlerine inanamadı ! Son hali..
 Rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan ve orda tedavi gören Serdar Ortaç'a MS hastalığı teşhisi konulmuştu. Uzun süredir kötü durumda olan Serdar Ortaç'ın tamamen yataktan kalkamadığı söyleniliyor ve durum hayranlarını çok üzüyor.

Türk Pop Müziğinin şarkıcı ve söz yazarı kimliğiyle en başaralı isimleri arasında yer alan serdar Ortaç'tan yakalandığı MS hastalığıyla bir kısımı çok üzerken bir kısımın da "oh olsun" dercesine tepkisiyle karşılaştı. 1999 yılında Magazin Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen geceye katılan ve Ahmet Kaya'ya çatal fırlattığı iddia edilen Serdar Ortaç, Ahmet Kaya hayranları tarafından o günden beri sevilmiyor. MS hastalığına yakalandığı duyulunca Ahmet Kaya hayranlarının "etme bulma dünyası" "iyi oldu" gibi tepkileriyle karşılaşan Serdar Ortaç yayınladığı bir video ile bu tepkilere cevap verdi.

Serdar Ortaç yayınladığı video da " Ahmet Kaya'ya çatal fırlattıysam elim kırılsın, babam vefat etti annem de vefat etsin. Şimdi yatalak hasta oldum bunu fırsat bilip böyle yazanlar Püüü size" şeklide sitemlerde buludu.  Serdar Ortaç ayrıca "'Anlamıyorum,yeni evlendim,ardından yatağa düşüm,tam derdime yanarken,Ahmet kaya konusunu açtılar.Bırakın evvel bir ayağa kalkayım" şeklide de serzenişte bulundu. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196