Öne Çıkanlar Edirnespor türksat Emre Belözoğlu son dakika golü bursa Türkiyenin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması

Serdar Ortaç'a karısından büyük şok!

Serdar Ortaç kendisi hakkında söylenenlerin aynısını karısı hakkında duyunca çılgına döndü. Gece kulübünde yaşanan olayı anlatırken ortam bir anda gerildi.

Serdar Ortaç'a karısından büyük şok!
Serdar Ortaç'ın karısı hakkında yaşadığı kötü olayı anlatırken stüdyo bir anda gerildi ve ortalık karıştı. Serdar Ortaç'ın benzeri bir gece kulübünde  eşinin kendisini ünlü popçu sanıp konuştuğu olayı anlattı ortam bir anda gerildi...Serdar Ortaç kendisi hakkında söylenenlerin aynısını karısı hakkında duyunca çılgına döndü. Gece kulübünde yaşanan olayı anlatırken ortam bir anda gerildi.
TV8'de yayınlanan, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un sunduğu 3 Adam programına katılan ünlü sanatçı Serdar Ortaç canlı yayında kıskançlık krizine girdi.  Ünlü popçu yayına konuk olarak katılan benzerinin eşi hakkında söylediği sözleri duyunca adeta şok oldu.

Eser Yenenler'in 'bu benzerlikle unutamadığınız bir olay geldi mi başınıza' sorusuna cevap veren konuk,  'Serdar beyin eşiyle bir anımız oldu. Bir kulüpte beni Serdar bey sanıp neredesin, neden geç kaldın diye' şeklinde cevap verdi. Bu sözleri duyan Serdar Ortaç kıskançlık krizine girerek 'Bana benziyorsun diye eşim nasıl seni ben sanar, salıyorsun. .Eğer bu kız bunu düşünerek benle evlendiyse yandık demektir diye tepki gösterdi'. Bu sözler üzerineprogramda kısa süreli bir gerginlik yaşandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196