Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül  Sosyal Ben  BGD Cup Bilecik Leyla Zana

Selen Soyder ve Tolgahan Sayışman yollarını ayırdı

İki başarılı oyuncu artık yollarını ayırma karakı verdiler. Lale Devri dizisinde aşk yaşamaya başlayan ikili gerçek hayattada aşk yaşamaya başladılar. Selen Soyder ve Tolgahan Sayışman bundan sonra dizilerde birlikte yer almayacaklarını duyurdular. ikili aynı projede yer almayacaklarını artık ayrı ayrı projelerde olacaklarını açıkladılar..

Selen Soyder ve Tolgahan Sayışman yollarını ayırdı
Dört yıldır Lale Devri dizisinde başrol oynayan ikili bundan sonra hiçbir projede birlikte yer almayacaklarını açıkladılar. Tolgahan Sayışman ile sevgilisi Selen Soyder samimi açıklamalarda bulundular.
 
Artık dizilerde birlikte rol almayacağız. Bundan sonra oynarsak, 'Batman ve Robin' ikilisi gibi olacağız! dediler.

Tolgahan Sayışman ile sevgilisi Selen Soyder, önceki gün Ataşehir'deki Palladium'da gerçekleştirilen bir etkinliğe katıldı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Sayışman, İranlı yönetmen Ali Rıza Amani'nin 'Frekans 444' filminde başrol oynayacağı için heyecanlı olduğunu söyledi.

Ünlü oyuncu, "İran sineması büyük bir çıkış yakaladı. Böyle bir projede yer aldığım için çok mutluyum. 7 Mart'ta çekimler için İran'a gideceğim" diye konuştu. Dört sezondur devam eden 'Lale Devri' dizisinin final yapacağını belirten Sayışman, şunları söyledi: "Aralıksız sette olmak beni çok yordu. Dört yıl aynı karakteri oynamak, dayanıklılığımı azalttı. 2014'te dizilerde oynamayacağım, televizyona bir süre ara vermek istiyorum. İran'daki film çekimlerinden sonra tatile çıkacağım." 'Lale Devri'nde sevgilisiyle birlikte rol alan Selen Soyder de, "Artık Tolgahan ile bir dizide oynamam. İleride film yapabiliriz belki" dedi. Bunun üzerine Sayışman, "Birlikte oynamaya devam edersek 'Batman ve Robin' gibi olacağız" diye espri yaptı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196