Öne Çıkanlar çanakkale Ahmet Nedanlı Ali Karamık Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül Arif Subaşoğlu

Selen Soyder neden hastaneye kaldırıldı? Ünlü oyuncu sonunda kırdıı!

Lale Devri dizisinin başarılı oyuncusu Selen Soyder cumartesi gecesi düşüp kolunu kırdı. Tolgahan Sayışma ile aynı dizide rol alan ve gerçek hayatta da sevgili olan Selen Soyder kolunu kırdı. Güzel oyuncuyu evlilik aşamasında olduğu Sayışman yalnız bırakmadı ve hastanede başını bekledi.

Selen Soyder neden hastaneye kaldırıldı? Ünlü oyuncu sonunda kırdıı!
FOX TV ekranlarında yayına gelen ‘Lale Devri’ dizisinin güzel oyuncusu Selen Soyder önceki gün talihsiz bir kaza geçirdi. Ünlü oyuncu düşme nedeniyle sağ kolunu kırdı. Apartopar ameliyata alınan başarılı oyuncu Selen Soyder sağ kolundan ameliyat oldu…

Güzel oyuncu Selen Soyder’in ameliyatıyla ilgili bir basın açıklaması yapıldı.

08.02.2014 gecesi düşme nedeniyle sağ kolunda kırık oluşan SELEN SOYDER'in yapılan ortopedik muayenesi ve radyoloji tetkikleri sonucunda "sağ humerus kemik kırığı" tespit edilmiştir.

Acıbadem Fulya Sporcu Sağlığı Merkezi'nde Op. Dr. Serper Çetinkaya tarafından ameliyat edilen oyuncuya "açık redüksiyon" ve "plak-vida" ile "osteosentez" amilayatı yapılmıştır.

Yaklaşık 2 saat süren ameliyat başarılı geçmiş ve SELEN SOYDER'in tedavisine bir süre daha hastanede devam edilecektir.

Selen Soyder'i kendisi gibi oyuncu olan erkek arkadaşı Tolgahan Sayışman ve yakınları yalnız bırakmıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196