Öne Çıkanlar hava tahmini trafik kazası Recep Akdağ Okmeydanı açlık

Seda Sayan: Allah kahretsin!

Seda Sayan'ın yaptığı canlı yayında yaşanan olay sonrasında gelen tepkiler ünlü programcıyı kızdırmış olacak ki Türkiye'de bir daha canlı yayın yapmama kararı almış.

Seda Sayan: Allah kahretsin!

Kendini anlatamadığını belirten Seda Sayan o adama demediğimi bırakmadım ancak bana yargısız infaz yapıldı dedi.Kadırgalı Seda Sayan, Kanaltürk'te yayınlanan '2. Sayfa' programına telefonla bağlandı. Hakkında çıkan iddialar için açıklama yapan Sayan, "Türkiye'de bir daha canlı yayın yapmayacağın" diye başkaldırı etti.Seda Sayan'ın yaptığı canlı yayında yaşanan olay sonrasında gelen tepkiler ünlü programcıyı kızdırmış olacak ki Türkiye'de bir daha canlı yayın yapmama kararı almış.


İşte Seda Sayan'ın açıklamaları...


"ALLAH KAHRETSİN..."

Seda Sayan "26 yıllık televizyoncuyum. Ama Allah kahretsin ki bana yapılan yargısız infaz. Mesleki bir karar aldım; Türkiye'de bir daha asla canlı yayın yapmayacağım. 'Katili programa çıkardı' söylediler. Ben adama demediğimi bırakmadım, 'sempatik gösterdi' söylediler. Öyle üzüldüm ki ömrümden 10 sene gitti. Bana değil, iki densiz cahile inandılar" dedi.


"YAZIKLAR OLSUN"

Sayan, Star TV'deki yeni programı 'Yol Arkadaşım'daki jüri üyelerinin kast ajansından seçildiği iddiasına da şu cevabı verdi: "Bana karşı garip tavırlar sergileniyor, anlamış değilim. Bakın, oradaki beyefendinin kast ajansından olduğunu, türkü barda şarkı söylediğini ben zaten programımda açıkladım. Ama dinlemeden gene yargısız infaz yapıldı. Yeter artık, yazıklar olsun."


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196