Öne Çıkanlar otomotiv göçük Fenerbahçe Futbol balıkesir

Sanırız Meryem Uzerli imana geldi!

Meryem Uzerli'de büyük bir değişim var!Muhteşem Yüzyıl'ın Hürrem Sultanı olan Meryem Uzerli kızından sonra hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını belirtti. Meryem Uzerli Arap sunucuya verdiği röportajdan sonra temiz bir bir başlangıç yaptığını da belirtti.

Sanırız Meryem Uzerli imana geldi!
Ünlü oyuncu kendini çocuğuna adamış adeta! Meryem Uzerli biliyorsunuz evli olmadan bir bebek dünyaya getirdi.Bebeği ile artık sade ve temiz bir hayat yaşayacağınıda ekledi. Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, Zeynep Özek'in 'Turki Ekstra' programına özel bir röportaj verdi. Ünlü oyuncu Arap sunucu Liana Dahdouh’un sorularını yanıtladı ve "artık eskisi gibi değilim" sözleri dikkat çekti.
Muhteşem Yüzyıl' dizisinde yıldızı parlayan Meryem Uzerli Liana Dahdouh'un sorularını yanıtladı. Uzerli Türkiye'ye 1.5 yıl sonra gelmesini 'Çok heyecan verici' olduğunu söyledi. 
Muhteşem Yüzyıl'ın Hürrem Sultanı olan Meryem Uzerli kızından sonra hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını belirtti. Meryem Uzerli Arap sunucuya verdiği röportajdan sonra temiz bir bir başlangıç yaptığını da belirtti.
Zeynep Özek'in Birleşik Arap Emirlikleri'nden yayın oluşturan MBC4 kanalı için hazırladığı 'Turki Ekstra' programında Meryem Uzerli ile yapılan röportajın bir kısmı ekrana getirildi.


İSTANBULU HAVADAN GÖRDÜM HEYECANLANDIM

Arap sunucu Liana Dahdouh’un sorularını yanıtlayan Meryem Uzerli, Türkiye'ye 1.5 sene sonra gelmesini 'Çok heyecan ve coşku verici' olduğunu söyledi. Uçak indi ve İstanbul’u havadan görünce heyacanlanmıştım' dedi.

Arap dünyasında da beğenilen 'Muhteşem Yüzyıl'da 3 sene ortak çalıştıkları Halit Ergenç'in İstanbul'a geleceğini bilmediğinİ şöyle dile getirdi:'Evlere baktım, güzel bir ev buldum Lara ve benim için. Çok mutluyum. Artık Lara benim yanımda bulunduğu için, benim evim zaten. Yani nerede olursam Lara yanımda bulunduğu müddetçe çok fazla mutluyum. Lara benim evim. O zaten 'fresh bir star.' Ben bundan böyle bir anneyim. Lara mevcut hayatımda. Eskisi bunun şeklinde olmak olası değil. Yine burada yaşayabileceğim yine burada çalışabileceğim için o kadar mutluyum ki.'Meryem Uzerli, ikinci soru üstüne 'Ben sırf güzel şeyleri hatırlıyorum. Psikolojik sistemin öyle çalışıyor' diyerek cevap verdi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196