Öne Çıkanlar Direnmek yerel ürünler Burhaniye Ahmet Can Burcu Ali Haydar Konca

Saba Tümer'in programına sosyal medyadan tepki

Saba Tümer bir haftada olay oldu. Geçtiğimiz bölümünde dansöz Tanyeli'yi konuk eden programda süpriz bant kaydı Tanyeli'yi rahatsız etti ve stüdyoyu terk etti. Bir sonra ki programa ise O Ses Türkiye yarışmasının birincisi Hasan Doğru konuk oldu. Hasan Doğru'ya öyle bir şey yaptıki Saba sosyal medyadan tepkiler çığ gibi büyüdü.

Saba Tümer'in programına sosyal medyadan tepki
O Ses Türkiye programının birincisi Hasan Doğru, Saba Tümer'le Bu Gece adlı programa konuk oldu. TV8'de yayınlanan maçlar için programı erken bitiren Saba Tümer programda Hasan Doğru'nun şarkısını yarıda kesti. Sosyal medyada büyük tepki oldu. Hasan Doğru'nun yanına giden Saba Tümer şarkıyı bitirmeyince eliyle sus işareti yaptı...
Saba Tümer'in sunduğu programlar bir tuhaf bitiyor. Pazartesi, Salı, Cuma akşamları yayınlanan Saba Tümer'le Bu Gece programına konuk olan Tanyeli sinirlenip programı terk etmişti. Daha üstünden bir gün bile geçmeden Hasan'a yapılan ayıp sosyal medya'yı salladı.

Saba Tümer Hasan Doğru'nun katıldığı programda şarkı söylemesini istiyerek mikrofonu Hasan Doğruya uzattı. Hasan Doğru Uzun İnce Bir Yoldayımşarkısını canlı seslendirdi.

Doğru, Saba Tümer'in müdahalesiyle şarkıyı yarıda kesmek zorunda kaldı. Tümer 'Sus' işareti yaparak 'Bu akşam İspanya kral kupası saat 22:00'da başlıyor onun içinde malesef senin şarkını böyle yarıda kesmek zorunda kaldım' dedi.

Tümer'in bu hareketi sosyal medyada tepkilere neden oldu.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196