Öne Çıkanlar 112 ambulans Eski BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Eğlence mekanları şehit ailesine destek Ford Otosan

Rüzgar Erkoçlar bakın şimdi ne yapıyor?

Bir süre önce cinsiyet değiştirerek erkek olmaya karar veren Rüzgar Erkoçlar şimdi bir prodüksiyon şirketinde asistan olarak çalışıyor.

Rüzgar Erkoçlar bakın şimdi ne yapıyor?

Ünlü oyuncu hayatında yaptığı büyük değim sonucu herşeye sil baştan demişti. Cinsiyet değiştirdikten sonra oyunculuğada veda eden Rüzgar Erkoçlar bu değişim ile gündeme bomba gibi oturmuştu. Ne iş olursa yaparım diyen Rüzgar Erkoçlar bir süre işssiz kalmıştı. Bir süre işsiz kaldığı için fırında çalışmaya başladı. Burada da kısa bir deneyim kazanan Rüzgar Erkoçlar şimdiler de ise asistanlık yaparak televizyon arkasında görev aldı.

 İki yıl önce cinsiyet değiştirme operasyonu geçirerek erkek olan Rüzgar Erkoçlar'ın yeni işi herkesi şaşırttı. Rüzgar Erkoçlar artık bir yapım şirketinde set asistanı oldu. Bir süre önce de fırıncılık yapan Erkoçlar şimdi ise asistan oldu.Cinsiyet değiştiren ünlü simalar arasında yer alan oyuncu Nil (Rüzgar) Erkoçlar 'ne iş olsa yaparım' dedi 

"NE iş olsa yaparım" diyen Rüzgar Erkoçlar, bir dönem iş bulamayınca Şişli'deki bir fırında temizlik ve satış işi yapmıştı. Bu alandaki deneyimi kısa süren Erkoçlar, bu kez TV dünyasına hizmet veren bir yapım şirketinde asistan oldu. Perihan Savaş'ın hafta içi sunduğu 'Hayat Sevince Güzel' programının ekibine katılan Erkoçlar, kablo taşımaktan çay servisine kadar her iş için koşturuyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196