Öne Çıkanlar 112 ambulans Eski BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Eğlence mekanları şehit ailesine destek Ford Otosan

Rüzgar Erkoçlar asistan oldu!

Rüzgar Erkoçlar sektör değiştirmeye devam ediyor. Bu seferde bir ajansta asistanlık yapmaya başladı. fırıncılıktan iyidir neyse kendisine başarılar diliyoruz.

Rüzgar Erkoçlar asistan oldu!
Rüzgar Erkoçlar cinsiyet değiştirdikten sonra sık sık iş değiştirmeye başladı. Rüzgar Erkoçlar fırıncılık yaparken resimlerinin medyaya servis edilmesinden sonra zor günler yaşamıştı. Şu sıralar yeni bir işte çalışmaya başladığı belirlenen Rüzgar Erkoçlar geçmişinde kamera önündeyken şimdilerde kamera arkasındaki ekiple beraber çalışıyor.Rüzgar Erkoçlar sektör değiştirmeye devam ediyor. Bu seferde bir ajansta asistanlık yapmaya başladı. fırıncılıktan iyidir neyse kendisine başarılar diliyoruz.
Rüzgar Erkoçlar, bu kez TV dünyasına hizmet veren bir yapım şirketinde asistan oldu.

İşte Rüzgar Erkoçlar'ın yeni işi

"Ne iş olsa yaparım" diyen Rüzgar Erkoçlar, bir dönem iş bulamayınca Şişli'deki bir fırında temizlik ve satış işi yapmıştı.
 
Bu alandaki deneyimi kısa süren Erkoçlar, bu kez TV dünyasına hizmet veren bir yapım şirketinde asistan oldu.
Perihan Savaş'ın haftaiçi sunduğu 'Hayat Sevince Güzel' programının ekibine katılan Erkoçlar, kablo taşımaktan çay servisine kadar her işe koşuyor.
 
Erkoçlar'ın fırında çalışırken çekilen fotoğrafları uzun süre gündemde kalmıştı.Rüzgar Erkoçlar fırıncılık yaparken resimlerinin medyaya servis edilmesinden sonra zor günler yaşamıştı. Şu sıralar yeni bir işte çalışmaya başladığı belirlenen Rüzgar Erkoçlar geçmişinde kamera önündeyken şimdilerde kamera arkasındaki ekiple beraber çalışıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196