Öne Çıkanlar İstanbul güreş görüldü açlık trafik kazası

Rafet söyledi eskisi ve yenisi beraber dinledi

Başarılı popçu Rafet El Roman vermiş olduğu bir konserde kızı Su Elnur ile birlikte düet yaptı. Kzı seisyle hayran bırakırken annesi ve cici annesi de onu izledi. Roman'ın eski eşi Tuba altıntop ile yeni sevgilisi Ceren Kaplakaslan konseri birer sıra arka arkaya dinledi.

Rafet söyledi eskisi ve yenisi beraber dinledi
Bostancı Gösteri Merkezi'nde konser veren Rafet El Roman, kızıyla düet yaparak sürpriz yaptı. Eski eşi ve nişanlısı da Rafet El Roman'ı dinlemeye geldi. Geceye Rafet El Roman ile Su Elnur düeti damga vurdu. Baba kız düet yaptı! Rafet el Roman konseri.

Geçtiğimiz akşam Bostancı Gösteri Merkezi'nde konser veren Rafet El Roman, kendisini dinlemeye gelenlere bir de sürpriz yaptı. Rafet El Roman, konserde kızı Su Elnur ile düet yaptı. Geceye damga vuran düet büyük alkış aldı. Rafet El Roman kızıyla konserinde düet yaptı. Rafet El Roman haberi


Rafet El Roman, Bostancı Gösteri Merkezi'nde verdiği konserde, sözlerini sevgilisi Ceren Kaplakaslan'ın yazdığı şarkıyı kızıyla seslendirdi. Rafet El Roman ve kızı Su Elnur birlikte düet yaptı.

RAFET ROMAN KIZIYLA DÜET YAPTI

Sesi ve şarkıylarıyla büyük beğeni toplayan, Türkiye'nin ünlü sanatçılarından Rafet El Roman konseri magazin gündemine oturdu. Rafet El Roman konserinde hem eski eşi hem de nişanlısı vardı.

Rafet El Roman'ın eski eşi Tuğba Altıntop kızları Su Elnur, Şeval Nur ve annesiyle konseri izlemeye geldi. 4 yıldır Rafet El Roman ile birlikte olan Ceren Kaplakaslan ise arka sırada konseri yalnız dinledi.

Konser sırasında kendisini dinlemeye gelenlere sürpriz yapan Rafet El Roman, kızı Su Elnur ile, nişanlısı Ceren Kaplakaslan'ın yazdığı bir şarkıyı seslendirerek düet yaptı.

"CEREN BENİM HAYAT ARKADAŞIM"

Kızlarıyla nişanlısının anlaşamadığı dedikodularına yanıt veren Rafet el Roman şunları söyledi: Kesinlikle yok öyle bir şey, çok güzel anlaşıyorlar. Ceren Hanım'la yaklaşık dört yıldır beraberiz. Evet, ilk zamanlarda böyle sıkıntılar yaşandı ama artık gayet iyiler. Bir arada mutluyuz. Ceren benim can yoldaşım, hayat arkadaşım.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196