Öne Çıkanlar McDonalds Adapazarı goran pandev kararı Cezaevi firarisi yakalandı

Parayı Türk dizilerinden vurdu da o yüzden...

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisiyle yıldızı hızla parlayan ve son günlerde TRT 'de ekranlarında yayınlanan dizide yer alan Willma Elles Türk dizilerini yere göğe sığdıramadı.

Parayı Türk dizilerinden vurdu da o yüzden...
Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisiyle ünlenen Wilma Elles, Türk dizileri hakkında övgü dolu sözler söyledi. Dünyanın en iyi dizilerinin Türkiye'de çekildiğini söyleyen Wilma Elles Türkiye'de bulunmaktan çok mutlu olduğunu belirtti. Alman Wilma Elles Türk dizilerini yere göğe sığdıramadı.
 
Bir dönemin en çok izlenen dizileri arasında yer alan Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisiyle ünlenen Wilma Elles Türkiye ve Almanya7daki dizileri karşılaştırdı.
 
TÜRK DİZİLERİNİ YERE GÖĞE SIĞDIRAMADI
 
Türkiye'de yayınlanan Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde Carolin karakteriyle tanınan Wilma Elles, Türkiye ve Almanya'daki dizileri karşılaştırarak şunları söyledi: Almanya'da güzel filmler çekiliyor. Ama bence Türk dizileri kesinlikle daha iyi. Çünkü onların hepsi mekanda çekiliyor ve 90 dakika. Burada ise diziler 25 dakika ve film gibi olmuyor. Almanya7da bazı uzun ve kaliteli diziler var ama Türk dizilerini bütün dünya izliyor. Örneğin Öyle Bir Geçer Zaman Ki 70 ülkede izleniyor. Bu benim anladığım bir başarı ve Türkiye'deki diziler gerçekten güzel.
 
Wilma Elles Türkiye'de yer aldığı diziyle oyunculuk kariyerinin en üst basamaklarına çıktı. Almanya'da bir çok projede yer aldığını söyleyen Wilma Elles "Almanya'da bir çok projede tiyatro oynadım. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisine başlamadan önce oyunculuk eğitimi alıyordum ve onu bitirdim. Böyle kariyerimde adım adım üst basamaklara çıktım.
TÜRKLER ALMANYA'YI SEVİYORLAR
 
Almanya'da yaşayan Türklerin ülkeye uyum sağlayıp sağlamadığı konusuna değinen Wilma Elles: Ben Türkiye'deki Alman Büyükelçiliği ile uyum konusunda bir proje gerçekleştirdim. Biz orada Almanya'da yaşayan Türklerin artık çok iyi entegre olduğunu öğrendik. Türkler niye burada uzun süre yaşıyorlar? Çünkü Almanya'yı seviyorlar. Onun için bence durum gayet iyi. Ben de İstanbul'da çok mutluyum. Bence bütün dünyadaki insanlar aynı. Bu her zaman insanların kendi kaderi ama şansı yakalamaları gerekiyor. Bunun için çalışmak lazım. Ben ilk başta Türkçe konuşamıyordum, kimseyle bağlantı kuramıyordum. Fakat Türkçe öğrendikten sonra daha çok arkadaşım oldu.
 
 
Köln'e gelen Wilma Elles, dünyaca ünlü isimlerin katıldığı Lambertz partiye katıldı. Almanya'da yaşayan Türklere seslenen Wilma Elles şunları söyledi: Ben herkesi kalpten selamlıyorum. Siz burada Köln'de sıcak bir hava oluşturuyorsunuz. Çünkü siz sıcak bir ülkeden geliyorsunuz ve bence bu çok güzel. Alman ve Türk kültürlerinin karışımından harika bir kültür ortaya çıkıyor

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196