Öne Çıkanlar hava tahmini trafik kazası Recep Akdağ Okmeydanı açlık

Özlem Yıldız hüsrana uğradı

Son günlerde şok eden bir olay yaşandı. Ünlü sunucu Özlem Yıldız ile uzun süredir birlikte olan İş adamı Mustafa Elgin Özlem Yıldız ile evliliğin eşiğinden döndü. İş adamı sevgilisi ile uzun süredir birlikte olan Özlem Yıldız'ın sevgilisinin eşinden ayrılmaya hazırlanması üzeri verdiği bir karar ile adeta yıkıldı. Boşanmak için mahkemeye dilekçe veren Mustafa Elgin şok bir karar ile kararından vazgeçince Özlem Yıldız büyük üzüntü yaşadı.

Özlem Yıldız hüsrana uğradı

Magazin Dünyası bu olay il sarsılmaya devam ediyor. Özellikle son günlerde adı sıkça Özlem Yıldız ile anılan İş adamı Mustafa Elgin uzun süreli evliliğinii sona erdirmek için mahkemeye verdiği dilekçeyi geri aldı ve kararından vazgeçti. Özlem Yıldız'ın bu karar sonrası adeta yıkıldığı ve üzüntüsünü yakın çevresi ile paylaştığı gelen haberler arasında. 

Özlem Yıldız yüzünden dokuz yıllık eşinden boşanma kararı alan Mersinli iş adamıMustafa Elgin, herkesi şaşırtan bir gelişmeye imza attı.

​Eşinden boşanmak için mahkemeye dilekçe verdiği gün Özlem Yıldız ve arkadaşlarıyla davullu zurnalı kutlama yapan işadamı, son anda manevra yapıp mahkemeye yeni bir dilekçe verdi.

SON ANDA BOŞANMAKTAN VAZGEÇTİ

İşadamı, dilekçede eşi Pelin Elgin'den boşanmak istemediğini beyan etti. Bu hamle, uzun süre işadamıyla ilişkisini gizledikten sonra birlikte verdiği pozla ilan-ı aşk edenÖzlem Yıldız cephesinde şok etkisi yarattı. Yakın çevresi, işadamının eşiyle barıştığını iddia ediyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196