Öne Çıkanlar extacy hap Ayvalık Bozüyük TSOdan Gıda Yardımı Emrullah İşler Sakarya Üniversitesi (SAÜ

oyuncu Esra'nın kol çilesi... Kırıldı kırıldı

Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin güzel oyuncusu Esra Ronabar dizinin setine giderken kaza geçirmişti. Geçirdiği kaza sonucunda kolu kırılan Ronabar'a platin takılmış ve diziden ayrılmıştı. Platini takılan güzel oyuncunun kolu tekrar kırıldı. Güzel oyuncunun başı beladan kurtulmuyor.

oyuncu Esra'nın kol çilesi... Kırıldı kırıldı
Medcezir dizisinin Selim Serez'i Barış Falay ile evli olan güzel oyuncu Esra Ronabar'ın kolu yeniden kırıldı. Geçtiğimiz eylül ayında kaza geçiren ve kolu kırılan ronabar'a takılan pilatin yeniden kırıldı. Kazadan sonra Esra Ronabar oynadığı Sana Bir Sır Vereceğim dizisine veda etmek orunda kalmıştı. 

Kaza geçirdikten sonra koluna platin takılan ünlü oyuncu Esra Ronahar'ın platini de kırıldı. Esra Ronahar trafik kazası sonrasında koluna platin takılmıştı. Takılan o platin de kırıldı.

Fox TV'nin sevilen dizisi Sana Bir Sır Vereceğim oyuncusu Esra Ronahar, daha önce geçirdiği trafik kazası nedeniyle koluna platik takılmıştı. Esra Ronahar'ın kolundaki platin kırıldı. Sana Bir Sır Vereceğim dizi oyuncusunun kolu kırıldı.
Sana Bir Sır Vereceğim dizinde rol alan başarılı oyuncu Esra Ronahar, Sarıyer Bahçeköy Yolu üzerinde geçirdiği trafik kazasında yaralanmış ve koluna platin takılmıştı.

PLATİNLİ KOLU KIRILDI!

Sağlığına kavuşmak üzere olan Ronabar’ın başına geçen ay talihsiz bir kaza daha geldiği. Esra Ronabar’ın kazadan sonra koluna takılan platin, yeniden kırıldı.
‘Medcezir’ dizisinde ‘Selim Serez’ karakterini canlandıran Barış Falay da eşi Ronabar’ın kolundaki platinin kırıldığını öğrenince dizi setini bırakıp eşini hemen hastaneye götürdü

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196