Öne Çıkanlar hava tahmini trafik kazası Recep Akdağ Okmeydanı açlık

Oyum Dev Gibi Bir Hayır Demişti! Şimdi ise en büyük destekçi

Şarkıcı Niran Ünsal'ın tesettüre girerek verdiği pozlarla sosyal medyada en çok konuşulan isimler biri olmayı başardı. Niran Ünsal'a 210 yılında yaptığı 'Laiklik adına hayır dedim' lafı hatırlatıldı.

Oyum Dev Gibi Bir Hayır Demişti! Şimdi ise en büyük destekçi

 Şakırıcı Niran Ünsal  Aysha dergisi için verdiği pozlar sosyal medayaya bomba gibi düştü. Ünsal dergi için tesettüre girerek eşiyle eli eline değmeden evlendiğini söyledi. Niran Ünsal'a 210 yılında yaptığı 'Laiklik adına hayır dedim' lafı hatırlatıldı.

Müzik için soyunma tartışmalarına da değinen Ünsal, "Müzik için soyunun deseydim alkışlanırdım" dedi.

Dergiye verdiği röportajda zor bir çocukluk ve genç kızlık dönemi geçirdiğini söyleyen Ünsal, 17 yaşında anne olduğunu ve daha genç kızken çocuğunu kucağına aldığını anlattı. Ayrı anne babanın çocuğu olmanın zorluklarını anlatan Ünsal, ailesinden hafızlık yapanlar olduğunu babasının bir dönem Üsküdar Kuşlu Camii'nde müezzinlik yaptığını açıkladı.

Sosyal medyada oldukça ses getiren bu röportajın ardından birçok kullanıcı Niran Ünsal’ın 2010 yılında referandumda kullanacağı oyla ilgili verdiği röportajının linki paylaşıldı.

Niran Ünsal 2010 yılında verdiği röportajda oyunun kocaman bir hayır olduğunu söylemişti. 

2010 yılında Habertürk gazetesinde yer alan o röportaj:

Niran Ünsal, konserinin ardından gazetecilerle yaptığı sohbet sırasında gündemin en önemli maddesi olan ‘referandum’la ilgili açıklamalarda bulundu. Ünsal, “AK Parti ve Recep Bey’in iktidara gelmesinden bu yana tam 8 yıl oldu. 8 yıl önce insanlara seçim meydanlarında birtakım sözler verdiler. Bugün bakıyorsunuz bu ülkede telif hakları bile yok. Terör devam ediyor. Verdikleri sözlerin hiçbirini yerine getirmediler. Bir de çıkıp milletten tehdit ile ‘evet’ oyu istiyorlar. Ben kocaman bir ‘hayır’cıyım” diye konuştu. 

OYUM DEV GİBİ BİR ‘HAYIR’
Ünsal, “Neden hayır oyu vereceksiniz sorusuna ise şöyle cevap verdi: “Neden mi? Bu ülkede sanatçının telif hakları olmadığı, hâlâ terör olduğu için. Yol yok, eğitim sistemi oturmamış. Kışın binlerce köy yolu kapanıyor. Genel anlamda eğitim sisteminde 68. sıradayız. Hâlâ şehit anneleri ağlıyor. Tekel işçileri sokaklarda yatıyor, sürünüyor. Çiftçiler zor durumda. Emekliler ikinci sınıf vatandaş. Oyunu AKP’ye verip hiçbir şey alamayan 74milyon Türk vatandaşı için. 300 binin üzerinde diplomalı işsiz üniversiteli gencimiz, demokratik, laik, özgür bir ülke ve Atatürk için dev gibi bir hayır oyu vereceğim”.

Oyun Dev Gibi Bir Hayır Demişti! Şimdi ise en büyük destekçi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196