Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül  Sosyal Ben  BGD Cup Bilecik Leyla Zana

Öyle soru mu sorulur! Daha taptaze acısı..

Esra Erol yeni doğum yapan arkadaşı Demet Akalın'ı ziyarete gitti acısı yenilendi. Acısı çünkü başarılı oyuncu eğer kaybetmeseydi ikinci bebeğini dünyaya getirecekti.

Öyle soru mu sorulur! Daha taptaze acısı..
Demet Akalın ve Okan Kurt'un bebeği Hira bebek dünyaya geldi. Hira Bebeğe ünlü akını oldu. Bu ünlülerden bir tanesi de Esra Erol ve eşi Ali Özbir oldu.

Geçtiğimiz günlerde bebeğini kaybeden Esra Erol yeni doğum yapan arkadaşını ziyarete gitti. Demet Akalın 'ın bebeği Hira'yı görmeye giden Esra Erol'a öyle bir soru soruldu ki..
 
Demet Akalın'ın yaptığı doğum sonrası ziyarete gelen birçok ünlü isim Demet'ten çok Hira'yı merak ettiklerini dile getirdiler. Bu konuda en açık konuşan ise Esra Erol oldu. Esra Erol Demet Akalın için ne dedi?
Okan Kurt ve Demet Akalın'ın bebekleri Hira'ya ziyaretçi akını. Maslak Acımadem Hastanesi'nde doğum yapan başarılı şarkıcıyı ziyaret eden yok. Gelen herkes Hira için hastaneye geliyor. 
 
Maslak Acıbadem Hastanesi'ne ünlü akını yaşanıyor. Demet Akalın'ın kızı Hira'yı dünyaya getirmesi ile başlayan ünlü akımı her geçen gün artıyor. 
 
ÜNLÜ AKIMININ NEDENİ HİRA BEBEK
 
Demet Akalın'ın bebeği Hira'yı görmeye gelen ler arasında Selen Sevigen-Gökhan Özen, Esra Erol-Ali Özbir çiftleri ile Ece Erken de vardı.
 
Hira'nın annesine çok benzediğini söyleyen Erken, "Hira gibi bebeğim olacağını bilsem 10 tane doğururum" dedi.
 
DEMET'İ DEĞİL HİRA'YI GÖRECEĞİM
 
Esra Erol da hastaneye girerken "Ben Demet'i değil, Hira'yı ziyarete geldim. Onu çok merak ediyorum" diye konuştu. Birkaç ay önce karnındaki bebeğini kaybeden ünlü sunucu, yeniden çocuk isteyip istemediği sorusu karşısında ise "Kısmet" demekle yetindi.
Demet Akalın kızı Hira'yı kucağına aldı. Yakınları hastaneye akın etti. Demet Akalın ve kızı Hira'yı görmek için ünlüler hastaneye geldi. Ünlü şarkıcı ve bebeğini görmeye gelenler arasında Selen Sevigen-Gökhan Özen, Esra Erol-Ali Özbir çiftleri ile Ece Erken de vardı
 
ESRA EROL BÖYLE ZOR GÜNLER GEÇİRDİ
 
Hamile olan esra Erol malesef bebeğini düşürdü. Düşük yaptığı için oldukça üzgün olan Esra Erol canlı yayında ağlamamk için kendini kassada gözyaşlarına hakim olamadı
 
Esra ERol bugün canlı yayına çıktı ama gözyaşları ile çıktı. Zor mu zor günler geçiren güzlel sunucu gözyaşları içinde anlattı yaşadıklarını ağlamamak için kendini zor tuttu.
 
Esra Erol ilk kez canlı yayında konuşma zorluğu çekti. Güzel sunucu ilke kez ekranlara çıktı ve konuşmakta zorluk çekti. Esra ERol bebeğini kaybetti ve kötü çok kötü günler yaşadı ama her zaman olduğu gibi dimdik çıktı seyircisinin karşısına.
 
Esra ERol bugün ilk kez canlı yayına çıktı. Esra Erol hayata kaldığı yerden devam ediyor. Esra ERol bugün Fox Tv ekranlarında seyircisinin önüne çıktı ve ilk kez açıklama yaptı. Ağlamamak için kendini zor tuttu ama fayda etmedi ve ağladı.
 
 
 
'Bazen hakkımdaki hayır sıkıntılardan gerçer bi sıkıntıdan geçtiğim sonu hayırdır. Hamilelik hastalık değildir. Binlerce kadın aynı şeyi yaşayabilir. Allah daha hayırlı daha güzel haberlerle ekranlarda olmayı nasip etsin. Bunun çözümü sadece benim. RAbbim ile benim aramdaki ilişki bunu kimse yardım edemez. İyiki varsınız. Arayan soran herkese tanıyan tanımayan herkese sonsuz teşekkürler. Üzüntülü olaylarda insanlaırn sizi sarıp sarması daha farklı oluyor. Güçlü ol esra dediler. Hemen normala döeneceğiz. İnsanlar daha büyük acılar yaşıyor. '
 
Topukul giydiğim için düşürdüğümü söyleyenler var. Ben ilk hamileliğimde binlerce metre yukarda balonlara gezdim. Bence çok istedğim için kaybettim' diye gözyaşlarına boğuldu güzel sunucu..
 
 
 
 
 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196