Öne Çıkanlar Basın İlan Kurumu (BİK) Musa Karagöz atölye Kars Sanık öğretmene 142 yıl hapis cezası isteniyor

Öyle şişti ki yine bu kez uyku muyku değil..

Ebru Şallı yine şiş bir halde çıktı karşımıza. Ebru Şallı bir alış veriş merkezinde görüntülendi ve Sinan Akçıl ile ilgili sorulara da cevap verdi.

Öyle şişti ki yine bu kez uyku muyku değil..
Sinan Akçıl ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen Ebru Şallı yine eli yüzü şiş bir şekilde çıktı karşımıza Ebru Şallı daha öncede arı sokmuş gibi bir yüzle çıkmıştı karşımıza. Ebru Şallı o durumunun çok uyumaktan olduğunu söylemişti..

 Ebru Şallı dün Akmerkez'de objektiflere yakalandı.Burada gazetecilerin sorularını yanıtkayan Şallı ayrıca şişmiş yüzüyle de dikkat çekti.Şallı elinde telefonla uğraşırken görüntülendi.Gazetecilerin kendisine sorduğu soruları da yanıtladı.Gelecekle ilgili "Yakında pilates DVD'si çıkarıyorum. Çekimler çok güzel oldu, dar jeane girme DVD'si. Çünkü bütün kadınlarda ve kızlarda dar jean'e girme durumu var, bu konuda çok heyecanlılar. Bende onları giydireceğim" diyen 
 
Şallı kendisine ilişkisi ve tatilleriyle ilgili sorulan soruyuda "Çok teşekkür ederim ama bu konularla ilgili konuşmak istemiyorum. Çünkü tek kişi değilim, o yüzden tercih etmiyorum. Herkes nazardan korkar. Güneş inanılmaz enerji veriyor. Hava çok güzel Pars'ı almaya gidiyorum" şeklinde yanıtlayarak uzaklaştı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196