Öne Çıkanlar yapar 1 Ağır Yaralı sağlık haberleri LANDCOM su kayağı

Öyle bir girdi ki hayatımıza...

Öyle bir girdi ki hayatımıza... "Öyle bir geçer zaman ki" dizinin çılgın karakteri Caroline olarak girdi hayatımıza. Dizide Cemile'nin (Ayça Bingöl) kabusuydu. Diziyi izleyenler Caroline'dan nefret etseler de sevenler de az değildi. Ülkesi Almanya ile Türkiye arasında fark olmadığını söyleyen Elles, "Ülkemde Türkiye'ye gelmek isteyen çok arkadaşım var." dedi.

Öyle bir girdi ki hayatımıza...

Öyle bir girdi ki hayatımıza... O "Öyle bir geçer zaman ki" adlı dizinin çılgın karakteriydi o. Diziye girdiği andan itibaren bazılarının nefretini topladı bazılarının da sevgisini kazandı Wilma Elles. Ülkesi Almaya'yı bırakıp Türkiye'ye yerleşen Wilma Elles, Almanya ile Türkiye'nin birbirine çok benzediğini söylerek; "Ülkemde Türkiye'ye gelmek için can atan çok arkadaşım var." dedi. 

Öyle bir Geçer Zaman ki dizisinde canlandırdığı Carolin karakteriyle üne kavuşan Wilma Elles, kendisi için Türkiye ile ülkesi Almanya arasında bir fark olmadığını söyledi. Şöhretten şikayetçi olmadığını vurgulayan Elles, “1001 Gece Masalı'nda gibiyim. Bir sürü Alman oyuncu da Türkiye'ye gelmek istiyor. Bana sürekli mesaj gönderiyorlar. 'Nasıl yapalım?' diye soruyorlar. Burada da demokrasi hakim” dedi. Uydu aracılığı ile Birleşik Arap Emirlikleri'nden yayın yapan MBC4 kanalında bir programa katılan oyuncu, “Arap dünyasında da tanınmak hoş bir duygu. Arapça yazmayı öğrendim. Film tekliflerine açığım. Carolin rolü üzerime yapıştı. Ama kötü kadını oynamayı seviyorum. Böyle karakterlerde çok güzel bir dinamizm var. İnsanlar, kendisini oynamak istemez” ifadelerini kullandı. İşadamı Kerem Göğüş ile evlilik planları yapan Elles, şöyle devam etti: “Sevmek ve sevilmek bir ihtiyaç. Yalan ve ihanetten nefret ederim.” 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196