Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül laiklik Halit Mermer çorlu Yalova Altınova

Oscar ödülü skandalı sosyal medyayı salladı. O ödül DiCaprio'nun

Tüm dünyada yayın yapan CNN adlı tv kanalı En İyi Erkek Oyuncu Oscar Ödülü'nün Leonardo DiCaprio'ya gittiğini söyleyince tüm dünyada olay oldu. Sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulan program kızanların yanı sıra ödülün DiCaprio'ya gitmesine sevinenler de oldu.

Oscar ödülü skandalı sosyal medyayı salladı. O ödül DiCaprio'nun
Sosyal Medya, Oscar ödülü'nü yanlışlıkla açıklayan tv programını konuşuyor. Oscar heykelinde Leonarda DiCaprio yazıldığı farkedilince olaylar oldu.

Program, Oscar sonucunu açıklamakla suçlandı. Ancak durum düşünülenden farklıydı. Sinema dünyasının en önemli ödülü Oscarlar için geri sayım başladı. 2 Mart'ta sahiplerini bulacak ödül için tahmin yürütülürken, CNN'de yayınlanan bir program alevli bir tartışma başlattı. Oscar heykelciklerinin yapım aşamasını gösteren programda sunucu, eline hazırlanan ödüllerden birini alarak farkında olmadan alt kısımda yazan ismi canlı yayında gösterdi. Ödülün altında ise 'En İyi Erkek Oyuncu' kategorisinin Leonardo DiCaprio'ya gittiği yazıyordu. Birçok izleyeci bu anın görüntüsünü kaydederek sosyal medyadan paylaştı. DiCaprio'nun kazanmasına sevinen de vardı, ödül töreninde yaşanacak heyecanı yok ettiği için CNN'e kızan da.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196