Öne Çıkanlar hava tahmini trafik kazası Recep Akdağ Okmeydanı açlık

Önce maç sonra dizi

ATV ekranlarında sevilen "Kaçak" ve "Kara Para Aşk" dizilerinin yayın saatleri maç nedeniyle geç bir vakte alındı.

Önce maç sonra dizi

Ekrnların iki sevilen dizisi "Kaçak" ve "Kara Para Aşk" Ziraat Türkiye Kupası maçları nedeniyle yayın saatleri değiştirildi. Atv'de yayınlanacak olan maçlar dizilerin geç bir saate çekilmesine neden oldu. Önce maç ardından dizi yayınlanacak. Hanımlar kumandayı önce beylere bırakacak ardından dizilerini seyredebilecekler. Kaçak dizisi 23.30′da, Kara Para Aşk dizisi ise 3 Aralık Çarşamba akşamı 27. bölümüyle 21.20′de izleyenleriyle buluşacak.

 2 Aralık Salı akşamı 46. bölümüyle ekrana gelecek olan Kaçak dizisi bu defa geç bir saatte yayınlanacak. Salı akşamı 20.30′de Fenerbahçe-Kayserispor arasındaki Ziraat Türkiye Kupası maçı nedeniyle Gürkan Uygun’un başrolde oynadığı Kaçak dizisi 23.30′da yeni bölümüyle ekrana gelecek. 

Çarşamba akşamları 20.00′de yayınlanan Kara Para Aşk dizisi ise 3 Aralık Çarşamba akşamı 27. bölümüyle 21.20′de ekrana gelecek. Çarşamba akşamı ATV’de 19.30′da Galatasaray-Eskişehirspor kupa maçı yayınlanacak. Perşembe akşamı ise Sarıyer-Beşiktaş maçı 21.00′de ekrana gelecek.

Maçlar Ve saatleri:

Fenerbahçe-Kayserispor   2 Aralık saat: 20:30

Galatasaray-Eskişehirspor 3 Aralık Çarşamba Saat: 19:30

Sarıyer-Beşiktaş     4 Aralık Perşembe saat :  21:00

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196