Öne Çıkanlar İstanbul görüldü güreş trafik kazası açlık

On parmağında on marifet..

O Ses Türkiye'nin şampiyonu Hasan Doğru'nun sesine hayran kaldık ama Hasan sadece sesiyle değil oyunculukta da usta olduğunu gösterdi.

On parmağında on marifet..
O Ses Türkiye birincisiHasan Doğru reklam yıldızıymış. O Ses Türkiye yarışmasının şampiyonu olan Hasan Doğru'nun reklam yıldızı olduğu ortaya çıktı. Star Tv ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasını kazanan Hasan Doğru'nun daha önce reklam filminde rol aldığı ortay çıktı. İşte O Ses Türkiye birincisi Hasan Doğru'nun o çok konuşulan reklam filmi..
 
Star TV'de yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında birinciliği kazanan Hasan Doğru'nun reklam filminde oynadığı ortaya çıktı.
 
BAŞARILI PERFORMANSI İZLEYENLERİ ŞAŞIRTTI
 
O Ses Türkiye yarışmasının şampiyonu Hasan Doğru yarışmada sempatik ve çekingen tavırlarıyla tanınmıştı. Ancak yeni ortaya çıkan bir videoda reklam filminde oynadığı ve başarılı bir drama performansı sergilediği görünen Hasan Doğru hayranlarını ve izleyenleri şaşırttı.
HASAN DOĞRU KİMDİR?

Hasan Doğru tiyatrocu olmak isterken Zonguldak'ta açılan Tenor Bülent Ecevit Üniversitesi Opera Bölümü bitirdi. İstanbul'a bayram tatilini geçirmek için gelen ve O Ses Türkiye seçmelerine şansını denemek için katılan Hasan Doğru seçmelerde simokini ile dikka seçti.

Zonguldak'ta ailesine ait bir lokantada garsonluk yapan Hasan Doğru sempatikliği ve güçlü sesi ile bütün jüri üyelerini döndürmeyi başarmış ve Gökhan'ın takımında olmayı tercih etmişti.

O Ses Türkiye'nin zorlu rakipleri arasında düllolarda ve birebirlerde gösterdiği başarıyı canlı yayınlarda da gösterin Hasan Doğru finaldeki rakibi Abdullah'a karşı sağladığı SMS oylaması üstünlüğü ile hem albüm hemde araba ödülünü kazandı.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196