Öne Çıkanlar yapar 1 Ağır Yaralı sağlık haberleri su kayağı LANDCOM

Okan Bayülgen; Belkide ben..

Şirin Ediger'le sürdürdüğü 6 yıllık evliliğin ardından ayrılan Okan Bayülgen'e şok gay suçlaması. Hakkında gay olduğu iddiaları atılan Okan Bayülgen'den şok bir açıklama geldi.

Okan Bayülgen; Belkide ben..
Bende bazen şüpheleniyorum. Bayülgen, hakkında sürekli gay olduğu iddialarının yazıldığını ve artık kendisinin de buna inandığını söyledi. Şirin Ediger'le sürdürdüğü 6 yıllık evliliğin ardından ayrılan Okan Bayülgen'e şok gay suçlaması. Hakkında gay olduğu iddiaları atılan Okan Bayülgen'den şok bir açıklama geldi.
Sunucu ve komedyen Okan Bayülgen'in eşi Şirin ile olan 6 yıllık evliliğini sessizce bitirdiği söyleniyordu. Hatta Okan Bayülgen'in ayrı bir eve taşındığı ve yeni bir sevgilisi olduğu iddiaları da yerini bulmuştu. Vatan gazetesi yazarı Gülşen Yüksel, bir arkadaşının Okan Bayülgen'i Yunanistan'da bir kadınla birlikte gördüğünü ve fotoğrafladığını yazdı. Yüksel, Okan Bayülgen'i aramış ve iddiaların aslı olup olmadığını sormuş.
Okan Bayülgen, boşandığı konusunda çıkan iddiaların kesinlikle gerçeği yansıtmadığını söyledi. Sürekli eşiyle boşandıkları konusunda haber çıkması üzerine Okan Bayülgen "Benimde gay olduğumla ilgili sürekli bir söylendi var ve ben inanmaya başladım" şeklinde konuştu. Okan Bayülgen, bu tür haberlerin umrunda olmadığını fakat sürekli yazılması durumunda bir şekilde çocuğunun kulağına gideceğini ve çok üzüleceğini söyledi. Okan Bayülgen belgelerle konuşulmasını istedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196