Öne Çıkanlar yapar 1 Ağır Yaralı sağlık haberleri LANDCOM su kayağı

Okan Bayülgen: Belkide ben gay..

Karısından ayrıldığı için son günlerde sosyal medya'da hakkında çıkan gay olaylarına açıklık getiren Okan Bayülgen artık bende gay olduğumu düşünmeye başladım dedi. Okan Bayülgen eşinden aslında gay olduğu için mi ayrıldı?

Okan Bayülgen: Belkide ben gay..
 Gay olduğu için mi eşinden ayrıldı? Ünlü komedyen Okan Bayülgen hakkında çıkan boşandığı iddialarına ilk kez yanıt verdi. Eşi Şirin ile 6 yıllık evliliğini bitirdiği iddiaları üzerine Okan Bayülgen, kendisine de sürekli gay denildiğini ve artık buna inanmaya başladığını belirtti. Okan Bayülgen gay olduğu için mi boşandı?
OKAN BAYÜLGEN GAY Mİ?

Okan Bayülgen ile eşi Şirin'in 6 yıldır devam eden bir evlilikleri var. Sürekli boşandıkları haberleriyle gündeme gelen Okan Bayülgen, ilk kez açıklamalarda bulundu. Vatan'dan Gülşen Yüksel Okan Bayülgen'i arayarak iddiaları sordu. Okan Bayülgen Yunanistan'da bir kadınla görüntülenmesi üzerine de, eşini aldattığı iddiaları ortaya çıktı. Okan Bayülgen iddialara oldukça net yanıtlar verdi.

Sürekli boşandığı söylentilerinin çıkması üzerine, Okan Bayülgen kendisine de sürekli gay denildiğini belirtti. Okan Bayülgen, kendisiyle ilgili olarak çok fazla gay haberlerinin çıktığını ve artık kendisinin de buna inanmaya başladığını söyledi. Boşandığı haberlerinin çıkmasının umurunda olmadığını söyleyen Okan Bayülgen, tek derdinin bu söylentilerin kızının kulağına gitmemesi olduğunu belirtti. Okan Bayülgen birinin çıkıpta kızına "annen baban boşanıyor" demesini istemediğini belirtti. Belgelerle konuşulması gerektiğini söyleyen Okan Bayülgen, Yunanistan'da görüldüğünü söylediği kişininse ya annesi ya da pansiyoncu Mustafa'nın kızı olabileceğini belirtti.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196