Öne Çıkanlar görevden Onsekiz tekne Dresden sıcakları

O kadar şımarıklarmış ki... İllallah..

Gökhan Özoğuz Türkiye'nin kalbini bir kez daha feth etti. O Ses Türkiye yarışmasına jüri olarak katılan Gökhan Özoğuz izleyenleri kendine hayran bırakmayı başarmıştı. Gökhan Özgoğuz ve ikizi çocukluğuna dair açıklamalarda bulundu..

O kadar şımarıklarmış ki... İllallah..
O Ses Türkiye yarışmasına bu sene jüri üyesi olarak katılan Gökhan Özoğuz çocukluğuna dair açıklama yaptı. Bu sene yarışmaya katılan Gökhan Özoğuz ikiziyle birlikte samimi açıklamalarda bulundu.

Gökhan Özoğuz: "Şarkı söylemek istemiyorum diye ağladım!..." Asıl bomba ise Gökhan'ın ikiziyle ilgili olarak anlattıkları oldu...
 
“O Ses Türkiye”nin hiperaktif jüri üyesi Gökhan Özoğuz, sonradan coşanlardan değil. Dünyaya bile ikiziyle tekme tokat çarpışarak gelen müzisyen, çılgın çocukluğunu Vogue'a anlattı.
 
“Hakan ve ben, anne karnından dört dakika arayla, doğum sırasında birbirimizi tekmelediğimiz için morarmış gözlerle çıkmış çift yumurta ikizleriyiz. Sokak çocuğu olarak büyüdük. İlkokul üçüncü sınıfta okul yönetimi, anne-babamıza ‘alın bu çocukları' diye yalvardı, bildiğin okuldan atıldık.
 
Albüm işine girdik ama benim Türkçe söylediğim şarkılar anlaşılmıyor. Türkçe'yi basarak söylemek diye bir şey var çünkü; ben öyle bir şey bilmiyorum. Basbayağı ağladım ‘Ben böyle şarkı söylemek istemiyorum' diye.”
 
 
 
Gökhan Özoğuz kimdir?
 
 
Athena müzik grubunun solisti Gökhan Özoğuz 1976'da istanbul'da doğmuştur, Babasının adı Ahmet Özoğuz. Açıköğretim fakültesi mezunu olan Gökhan 2006 ile 2010 yılları arasında İngiltere'de yaşamıştır. Küçük yaşlarından itibaren enstruman çalmayla ilgileniyordu. 15 yaşında gitar öğrenmeye meraklandı.
 
 
Gökhan Özoğuz Athena grubunun solistidir. Grubun gitaristi Gökhan’ın ikiz kardeşi Hakan Özoğuzdur. Eurovision 2004 şarkı yarışmasında "For Real" adlı şarkıyla 4.lük kazanmıştır. Şuan O ses Türkiye adlı ses ve şarkı yarışmasında juri üyeliği yapmakta olan şarkıcı dövmeleri ve sempatik hareketleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Gökhan Özoğuz, 28 Aralık 2012 tarihinde Melis Ülken ile evlendi. 3 Temmuz 2013 tarihinde bir kızı oldu. Athena deyince basketbol milli takımımız için yapılan marş niteliğinde şarkı '12 dev adam'ı da unutmamak gerekir.
Gökhan Özoğuz'u eşi ne iş yapmaktadır
 
 
Gökhan Özoğuz ile uzun süredir birlikte olan ve kısa bir süre önce hayatlarını birleştirme kararı olan 1989 İstanbul doğumlu 24 yaşındaki Melis Ülken Gökhan Özoğuz’la 28 Aralık günü İstanbul Büyük klüpte sade bir nikahla evlendi.
 
 
Melis Ülken’in mesleği nedir? sorusunun yanıtı ise edindiğimiz bilgilere göre Stüdyo Mommo şirketinin pazarlama müdürlüğü görevi olduğudur.
Athena Gökhan türk halkının gönlüne taht kurdu ve büyük bir sevgi kazandı.Doğallığı ve sempatik halleri ile sevilen Gökhan o ses Türkiye’nin de tek finalisti oldu ve o ses Türkiye de Finalı kazanan isim Athena Gökhan’ın takımından çıktı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196