Öne Çıkanlar bursa Bursaspor Olympiakos Futbol çanakkale

O çocuğu görünce hemen telefona sarıldı ve...

Sosyetenin başarılı kadınlarından biri olan Derin Mermerci Twitter adresinden bir çocuğun beyninde tümör olduğunu yardım edilmesi gerektiğini gördü. Beyninde tümör olan çocuğun ailesini arayarak hemen ne gibi bir yardımda bulunabileceğini sordu. Derin Mermerci'nin bu davranışı karşısında bir hayli duygulanan aile sadece duaya ihtiyaçları olduğunu söyledi.

O çocuğu görünce hemen telefona sarıldı ve...

Sosyetik güzel Derin Mermerci'den örnek davranış! Derin Mermerci Twitter adresinde gördüğü beyninde tümör olan küçük bir çocuğa yardım etmek istedi.  Daha önce de defalarca yardımsever tavrıyla haber olan cemiyet hayatının güzel ve yardımsever kadınlarından Derin Mermerci, yine alkışı hak etti. Mermerci, en son Soma'da yaşanan maden faciasında insanların yanında olmuştu.

'AHMET İÇİN DUA EDİN'
Takvim'de yer alan habere göre, Çocuklara karşı duyarlı olan Derin Mermerci, dün de yine Twitter'da hasta bir çocuğun yardıma ihtiyacı olduğunu gördü. Beyninde tümör olan Ahmet isimli miniğin ailesine cep telefonu numarasından ulaşan sosyetik güzel, "Sizin için maddi ve manevi olarak elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım" dedi. Minik Ahmet'in ailesi ise Derin Mermerci'ye bu duyarlılığı konusunda teşekkür ederken; Ahmet için şu anda maddi bir yardıma ihtiyacı olmadıklarını belirtti. Minik oğullarının ameliyatının başarıyla gerçekleştiğini ve şu anda kemoterapi gördüğünü söyleyen aile, Derin Mermerci'ye "Dualarınızı eksik etmeyin yeter" dedi.

Konuyla ilgili gelişmeleri yine Twitter hesabından paylaşan sosyetik güzel de herkesi Ahmet için dua etmeye çağırdı. Bu arada Mermerci'nin sosyal medyadan görüp gerçekten yardıma muhtaç olduğuna inandığı birçok çocuğa yardım ettiği öğrenildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196