Öne Çıkanlar otomotiv anma yarışma saldırı Ivory Latta

Nurgül mü Beren mi diye sorunca...

Nurgül Yeşilçay ve Beren Saat'i artık Arap dünyasında tanımayan yok. Türk dizilerinin Arap dünyasına açılmasının ardından Araplarda son zamanlarda büyük bir Türk hayranlığı başladı. Türk oyuncuları bir hayli beğenen Araplar kadın oyunculardan Beren Saat ve Nurgül Yeşilçay'a bir hayli hayranlar. Birleşik Arap Emirlikleri'nden yayın yapan MBC grubu, aksiyon sahnelerinde Beren Saat'in mi yoksa Nurgül Yeşilçay'ın mı daha uygun olduğunu sordu.

Nurgül mü Beren mi diye sorunca...

 Türk dizilerinin Arap ülkelerine satılmasının ardından Arapların Türk hayranlığı giderek artmaya başladı. Beren Saat ve Nurgül Yeşilçay hakkında bir soru soran MBC isimli bir kanal çok farklı yanıtlar aldı. Birleşik Arap Emirlikleri'nden yayın yapan MBC grubu, aksiyon sahnelerinde Beren Saat'in mi yoksa Nurgül Yeşilçay'ın mı daha uygun olduğunu sordu.


TÜrk dizileri Arap kanallarından büyük ilgi görüyor. Türk dizilerinin Araplar tarafından rağbet görmesi Türk aktiristlerede yaradı.  TÜRK dizi ve sanatçıları Arap ülkelerinde büyük ilgi görürken, bunlara geniş yer ayıran Birleşik Arap Emirlikleri'nden yayın yapan MBC grubu, aksiyon sahnelerinde Beren Saat'in mi yoksa Nurgül Yeşilçay'ın mı daha uygun olduğunu sordu. 


Bünyesinde 1'i haber olmak üzere 13 ayrı kanal bulunan, Ortadoğu, Avrupa ve ABD'ye dönük yayın yapan MBC, Türkiye'de yayınlanan dizilere geniş yer verirken Türk sanatçılar da yakından tanınmaya ve izlenmeye başladı. Türk sanatçılar için özel programlar hazırlanırken, internetteki sosyal medyada da haber ve fotoğraflara geniş yer veriliyor. MBC'nin 4'üncü kanalının twitter hesabında sık sık Türk sanatçılarla ilgili fotoğraflar yayınlanırken, özellikle Lübnanlı sanatçılarla karşılaştırma yapılıyor. MBC4 Arap dünyasında 'Asmalı Konak' dizisiyle iyice tanınan Nurgül Yeşilçay ile, 'Aşk-ı Memnu' ve 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizilerinde oynayan Beren Saat'in eli tabancalı fotoğraflarını yan yana kullanarak, "Hangisi aksiyon sahnelerine daha uygun" diye sordu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196