Öne Çıkanlar 112 ambulans Eski BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Eğlence mekanları şehit ailesine destek Ford Otosan

NURELLA satış rekorları kırıyor

Show Tv ekranlarının en sevilen programlarının başında gelen 'Bu Tarz Benim'in juri üyesi Nur Yerlitaş'ın taktığı takılar adeta satış rekorları kırıyor. Son yıllarda artan televizyon ünlülerinin taktığı ürünlerin satışında yaşanan patlamalara bir yenisi daha eklendi ve Nur Yerlitaş'ın takıları satış rekorları kırmaya başladı bile.

NURELLA satış rekorları kırıyor

Popüler Kültür ürünü olan televiztyon ünlülerinin taktığı takıların satıiı tüm hızıyla devam ediyor. İnternet fenomeni olan 'Bu Tarz Benim'in Juri üyesi Nur Yerlitaş'ın taktığı takıların piyasaya çıktığı ilk günden bugüne kadar satış rekorları kırması sonrası ekonomi can buldu !

'Bu Tarz Benim' yarışmasının jüri üyesi Nur Yerlitaş hareketleriyle fenomen hale geldi. Türkiye'de popüler kültür figürleri haline gelmiştir. Takıları satış rekoru kırıyor.

 
Türkiye'de popüler kültür figürleri haline gelmiş kişilerin gerek dizi ve filmlerde gerekse televizyonlarda kullandığı, kendilerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelen ürünler kısa süre sonra satışa çıkıyor.

NURELLA FENOMEN OLDU

Bunun örneği artık bir internet fenomeni olan Nur Yerlitaş'tır. Nurella ile özdeşleşen öyle bir ürün çıktı ki, Türkiye popüler kültür tarihinde yerini alan diğer ürünler arasına katıldı. İşte Türkiye'de popüler kültür figürleri ile ün salan, kimi zaman satış rekorları kıran ürünler. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196