Öne Çıkanlar Edirnespor türksat Emre Belözoğlu son dakika golü bursa Türkiyenin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması

Nur Bozar'ın Hayalleri Suya DÜştü...

Türkiye'nin en çok izlenen ve beğeni alan yarışma programından biri olan BU Tarz Benim yarışmacılarından Nur Bozar büyük bir radikal karar alarak yarışmadan çekilmişti. Yarışma programının yayınlandığı İlk günden beri Nur Bozar biranda fenomen haline gelmişti. Nur Bozar ünlü olduğunu düşünüp hayaller kuramaya başlamış ve yarışmadan ayrılmıştı.

Nur Bozar'ın Hayalleri Suya DÜştü...

 Bu Tarz Benim yarışmasının popüler yarışmacıların biri olan Nur Bozar kısa sürede ünlü olduğunu düşünerek radikal bir karar aldı ve yarışmadan ayrılmıştı. Nur Bozar'ın hayali ise biran önce farklı bir projede yer almaktı ama işler hiç umduğu gibi gitmedi. 

Nur Bozar hakkında iddialar bitmek tükenmek bilmiyor. Yarışmanın en güçlü ve favori isimlerinden olan Nur Bozar tarışmayı bilerek bırakmış ve günlerce medya da konuşulmuştu.
 
İlk önce TV8 kanalında sunuculuk yapacağı iddia edilen güzelin sonra bir reklam yüzü olmak için ayrıldığı iddia edildi. Son iddia ise özel yaşantısı ile ilgili olduç. Nur'un arışma sonrasında nişanlısı ile sık sık vakit geçirdiği iddia edilirken akıllara  Nur, "acaba yarışmadan evlenmek için mi ayrıldı" sorusunu gündeme getirdi.
 
Yarışma sonrasında nişanlısı ile vakit geçiren Nur Bozar'ın şimdi ne yaptığını merak edenler için se bir haberimiz var. Nur'un kendisine gelen projeleri de değerlendirmeye aldığı gelen haberler arasında.
 
Yarışmada giydiği, saçı, makyajı, dansı ve yarışmadaki duruşu fenomen olan Bozar, zamanını nişanlısı ile dinlenmeye ve yeni projeler için düşünmeye ayırdı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196