Öne Çıkanlar 112 ambulans Eski BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Eğlence mekanları şehit ailesine destek Ford Otosan

Nur Bozar nişanlısının kıskançlığı yüzünden mi yarışmadan çekildi?

Bu Tarz Benim adlı fenomen yarışma programının en çok dikkat çeken yarışmacısı Nur Bozar yarışmadan ayrılmak istemesiyle gündeme bomba gibi düştü. Nur Bozar yarışmacılar arasından güzelliği ve duruşu ile ayrılıp dikkat çeken isim olmuştu. Nur Bozar yarışmadan ayrıldıktan sonra nsevgilisi ile nişanlandı haberlerini vermişti. Yarışmadan neden ayrıldığı konusu merak edilirken nişanlısı yüzünden olduğu da ortaya atılan iddialardan oldu.

Nur Bozar nişanlısının kıskançlığı yüzünden mi yarışmadan çekildi?

Güzelliği ve duruşu ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran Nur Bozar yarışmadan neden ayrıldığı konusu hakkında hala gündeme gelmekte. Nur Bozar'ın ortaya atılan iddialara göre nişanlısı yzünden yarışmadan çekildiğide söyleniyor. Nur Bozar sosyal medyada ki hesabında paylaştığı fotoğraflar ile de büyük ilgi ile takip edilmeye devam ediyor.

 Her giydiği, saçı, makyajı, dansı ve yarışmadaki duruşu fenomen olan Bozar, zamanını nişanlısı ile dinlenmeye ve yeni projeler için düşünmeye ayırdı. Bu Tarz Benim'den ayrıldıktan kısa bir süre sonra nişanlandığını duyuran Nur, "acaba yarışmadan evlenmek için mi ayrıldı" sorusunu gündeme getirdi. Bu sorulara cevap vermeyen Bozar, bu güzel ve anlamlı anlarını takipçileri ile paylaşmakla yetindi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196