Öne Çıkanlar 112 ambulans Eski BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Eğlence mekanları şehit ailesine destek Ford Otosan

Nur Bozar 'Bozardı' ...

Show Tv ekranlarının en sevilen programlarından olan Bu Tarz Benim'in en sevilen isimlerinden olan Nur Bozar yarışmadan bile bile elenmenin faturasını ağır ödüyor. Özellikle son günlerde adı devamlı TV 8'in sahibi Acun Ilıcalı ile anılan Nur Bozar'ın bu iddiaları yalanlaması sonrası ortada kalması büyük şok etkisi yarattı. Bakalım Nur Bozar bundan sonra nasıl yol haritası çizecek.

Nur Bozar 'Bozardı' ...

Meşhur olmak için geldiği Bu Tarz Benim'den elendikten sonra tv programı yapacak dedikoduları yalan çıktı ve Nur Bozar adeta ortada kaldı. Yarışmadan bile bile elenerek bir televizyon programı hazırlayacak iddailarına yanıtlar olumsuz gelince Nur Bozar'da yarışmadan elendiği ile kaldı. Bu Tarz Benim'in sen sevilen isimlerinden olan Nur Bozar bakalım bundan sonra nasıl bir karar verecek. 

Bu Tarz Benim moda programında adını duyuran Nur Bozar'ın sessizliği hakkındaki iddiaları güçlendirmeye başladı. Nur Bozar'ın Acun Ilıcalı ile görüşüp televizyon ekranlarında yerini alması bekleniyordu ki Nur Bozar ve Acun Ilıcalı bu iddiaları yalanladı. Show Tv ekranlarında yayınlanan Bu Tarz Benim isimli yarışma programında adından bahsettiren Nur Bozar iddiaya göre meşhur olmak için gelmişti. Adından bahsettirince de yarışmadan elenme kararı aldı ve kendi isteği doğrultusunda elendi. Nur Bozar yarışmadan sonra bir çok projede yer alacağı konuşuldu ama ne yazık ki şuan için anlaşılmış bir projesi yok. Bu durum sosyal medyada yankı uyandırdı bazı takipçiler ' Nur'un şöhreti balondu söndü' yorumlarına neden oldu..


İlk önce TV8 kanalında sunuculuk yapacağı iddia edilen güzelin sonra bir reklam yüzü olmak için ayrıldığı iddia edildi. Son iddia ise özel yaşantısı ile ilgili olduç. Nur'un arışma sonrasında nişanlısı ile sık sık vakit geçirdiği iddia edilirken akıllara Nur, "acaba yarışmadan evlenmek için mi ayrıldı" sorusunu gündeme getirdi.

Yarışma sonrasında nişanlısı ile vakit geçiren Nur Bozar'ın şimdi ne yaptığını merak edenler için se bir haberimiz var. Nur'un kendisine gelen projeleri de değerlendirmeye aldığı gelen haberler arasında.

Yarışmada giydiği, saçı, makyajı, dansı ve yarışmadaki duruşu fenomen olan Bozar, zamanınınişanlısı ile dinlenmeye ve yeni projeler için düşünmeye ayırdı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196