Öne Çıkanlar Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül laiklik Halit Mermer çorlu Yalova Altınova

Nihat Doğan'dan Justin'e çağrı: Tövbe et Justin tövbeee

Her yaptığı ile olay olan Nihat Doğan yine iş başında. Doğan'dan skandallar prensi Justin Bieber'e şok çağrı. Kutsal toprakları ziyaret için giden Doğan fotoğraf paylaşıp altına ise Justin'e 'tövbe et' diye seslendi.

Nihat Doğan'dan Justin'e çağrı: Tövbe et Justin tövbeee
Kutsal toprakları ziyaret etmek için giden Nihat Doğan fotoğrafını paylaştı ve fotoğrafın altında dünya starı Justin Bieber'a çağrıda bulundu. Fisrt Lady'nın yaptıklarıyla olay olan Jutin Bieber'in annesini aramasının ardından ilginç bir çağrı da Nihat Hatipoğlu'ndan geldi.

Umre'ye giden ve kutsal topraklardan çektirdiği fotoğrafı Twitter'den paylaşan Nihat Doğan, Justin Bieber'e doğru yolu bulması ve tövbe etmesi için çağrıda bulundu.

Umre'den çektiği fotoğrafı Twitter'den paylaşan türkücü Nihat Doğan, Justin Bieber'e çağrıda bulundu. Nihat Doğan kurtuluş için tövbe çağrısı yaptı.

Söylediği her söz olay olan Nihat Doğan Umre fotoğrafı ile Justin Bieber'i doğru yola çağırdı. Türkücü yanlış yolda olduğunu düşündüğü dünya yıldızı için kurtuluş yolu olarak tövbeye davet etti.

NİHAT DOĞAN ÇAĞRIDA BULUNDU

Nihat Doğan yaptı yin yapacağını. Türkücü ne yapıyor ediyor yaptığı her hareketi ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Doğan şimdide skandallar ile adından sıkça bahsettiren Justin Bieber'i doğru yola davet etti.

Uyuşturcu ve alkolle olan bağımlığı ve tacizleri ile sık sık haber konusu olan genç yıldız Justin Bieber'e Nihat Doğan'dan tövbe et çağrısı geldi. Doğan, kurtuluşun tövbeden geçtiğini söyledi.

Benim memleketinim koyunu Avrupalının koyunundan daha anlamlı bakar, duvarda resmimiz alemde ismimiz vardır gibi sözlerle birçok kişi tarafından takliti yapılan kendi tabiri ile sanat camiasının ağır abisi Nihat Doğan Melih Gökçek'ten sonra Justin Bieber'e sardı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile tartışma yaşadıktan sonra sessiz kalan türkücü sessizliğini Justin Bieber'e yaptığı çağrı ile bozdu.
JUSTİN BİEBER'E UMRE FOTOĞRAFLI ÇAĞRI

Hakkında sayısız uygunsuz ve ahlaksız haber çıkan Justin Bieber'e en ilginç uyarı türkücü Nihat Doğan'dan geldi. Nihat Doğan kötü yoldan kurtuluşun tövbeden geçtiğini söylerek umre fotoğrafları üzerinden Justin Bieber'a yaptığı çağrı sosyal medyada geniş yer buludu.

KURTULUŞUN YOLU TÖVBEDE

Uyuşturucu ve alkollü iken araç kullandığı gerekçesiyle tutuklanan, son olarak da Kanada’dan ABD’ye uçtuğu özel jette görevli hostes ile pilotu taciz ettiği iddia edilen Justin Bieber’ın, ABD’den sınır dışı edilmesi için girişim başlatıldı.

Dilekçeye imza atan kişi sayısının 100 bini geçmesi durumunda Amerikan Hükümeti’nin ‘olumlu yada olumsuz’ yanıt verme sorumluluğu bulunan girişimin başlattığı kampanyada imza sayısı 252 bini aştı.

NİHAT DOĞAN’DAN ÇAĞRI

Özel hayatında zor bir dönemden geçen Justin Bieber‘a çağrı uzaklardan, Türkiye’den geldi. Umre’de çektirdiği fotoğrafının altına yazdığı tweetle genç isme çağrıda bulunan Nihat Doğan, kötü yoldan kurtuluşun tövbeden geçtiğini söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196