Öne Çıkanlar akp Şuayip Işıldak Orkun Akman Şanlıurfa Şampiyonluk hedefi

Nihat Doğan annesinden helallik istedi

Ünlü Türkücü Nihat Doğan 15 Temmuz gecesi yaşadıklarını çıktığı bir televizyon programında anlattı. Darbe girişimi sonrası Cumhurbaşkanının halkı sokağa davet etmesiyle abdestini alıp evden çıkan Nihat Doğan annesiyle hayatında ilk defa kavga ettiğini söyleyerek programda da annesinden helallik istedi.

Nihat Doğan annesinden helallik istedi
 Nihat Doğan, yapımcılığını Bilal Özbilge'nin üstlendiği Ömür Varol moderatörlüğündeki 'Söylemezsem Olmaz' programında, 15 Temmuz darbe girişiminde yaşadığı olayı anlattı.
Darbe girişiminde tankların üzerine çıkan ünlü türkücü, "Başbakan'ın 'böyle bir kalkışma var' şeklindeki sözlerinin ardından gittim abdestimi aldım, namazımı kaldım. Annem ile 'ben gidiyorum, bir daha gelmeyebilirim' diyerek helalleştim. 'Yaşayacağım kadar yaşadım. Öbür tarafda görüşürüz. Canım kanım feda olsun' dedim. Annem de ağladı" ifadelerini kullandı.

Program sırasında gözleri dolan Nihat Doğan, "Hayatımda ilk defa annemle kavga edip evden ayrıldım. Annem çok ağladı. Hedefim Boğaz Köprüsü'ne gitmekti. Ancak çok fazla trafik vardı. O günden sonra hala annemi görmedim. Hellallik istiyorum kendisinden" şeklinde konuştu. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196