Öne Çıkanlar Edirnespor türksat Emre Belözoğlu son dakika golü bursa Türkiyenin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması

Nejat İşler futbol maçında Alkol aldı! Şaka gibi

Gümüşlük Belediyespor'un yönetim kurulunda yer alan ünlü oyuncu Nejat İşler yine yaptı yapacağını. Alkol tedavisi yüzünden çok zor günler geçiren ve günlerce hastanede yoğun bakımda yatan ve ölümden dönen Nejat İşler yine alkol almaya devam ediyor. Bodrum'da amatör küme takımı Gümüşlük Belediyespor'un yöneticisi olan Nejat İşler maç sırasına alkol aldığı gerekçesi ile para cezasına çarptırıldı.

Nejat İşler futbol maçında Alkol aldı! Şaka gibi

Alkol tedavisi gördükten sonra iyileşen Nejat İşler yine vazgeçemedi. Bodrum'a yerleşen ünlü dizi oyuncusu Nejat İşler yöneticisi olduğu amatör takımın maçında alkol aldığı gerekçesi ile 80 lira para cezasına çarptırıldı. Gümüşlük Belediyespor'un yönetim kurulunda yaptığı görev sonrası çok konuşulan Nejat İşler'in bu durumu gündeme bomba gibi düşüt.

Gümüşlük Belediyespor'un galip geldiği maçta arkadaşları ile alkol alan İşler bakalım bu ceza sonrası alkol almaya devam edecek mi ?

Bodruma yerleşen Nejat İşler Alkolu bırakamadı amator kümede ki maçta alkol aldığı iddası ile 80 lira para cesası aldı.

Tiyatro oyuncusu Nejat İşler'e, Datça'da oynan amatör kümedeki maçta alkol aldığı iddiası ile Kabahatler Kanunu 80 lira ceza kesildiği bildirildi.
Datça ilçesi Atatürk Stadı'nda, amatör küme takımlarından Datça Belediyespor ile Gümüşlük Belediyespor karşılaşmasını, Gümüşlük Belediyespor Yönetim Kurulu üyesi olan Nejat İşler de statta kale arkasından izledi. 

Gümüşlük Belediyespor'un 4-1 kazandığı karşılaşma sonrasında, İşler ve yanında bulunan 2 arkadaşına "statta alkol aldıkları" gerekçesiyle Kabahatler Kanunu gereği 80 lira ceza kesildiği öğrenildi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196