Öne Çıkanlar İstanbul görüldü güreş trafik kazası açlık

Ne yaptın Berk! Ayakkabılı mayakkaılı!

17 Aralık operasyonun ardından özellikle sosyal medyada çok konuşulan ayakkabı kutusundan çıkan milyonlar Berk Oktay'ın da ilgisini çekmiş olmalı ki oyuncu ayakkabı kutusuna doldurduğu paralarla fotoğraf bile çektirdi.

Ne yaptın Berk! Ayakkabılı mayakkaılı!
Ünlü oyunucular Berk Oktay ve rol arkadaşı ne yaptı dersiniz? Bir ayakkabı kutusuna para doldurarak poz verdi. ikilinin bu pozu çok ama çok konuşulacak.
 
İki ünlü oyuncu 17 Aralık operasyonu ardından dillerden düşmeyen ayakkabı kutusundan para çıkması olayına ithafen ayakkabı kurusuna para koyup poz verdiler. Bu olay çok konuşulacak.
 
Star Tv'den Fox Tv'ye transfer olan Benim Hala umudum var dizisinin yakışıklı yıldızları Berk Oktay ve Şükrü Özyıldız ayakkabı kutusuna doldurdukları paralar ile poz verdi. 17 Aralık operasyonuna gönderme yapan iki oyuncu bu pozu ile herkesi şaşırttı.
 
“Benim Hala Umudum Var” oyuncuları Berk Oktay ve Şükrü Özyıldız, dizinin Fox’a transfer olması üzerine ellerinde içi para dolu bir ayakkabı kutusuyla objektife poz verdi.
Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Aslan’ın evinde ayakkabı kutusu içinde 4,5 milyon dolar bulunmasına gönderme yapan ikili, “Biz de Fox’a başladık, paralandık” dedi.
 
DOLAR FİRARDA HAKİM BEY
 
Ferhat Göçer de Kıbrıs Rocks Otel’deki programında dolar fiyatlarındaki ani yükselişi diline doladı. Göçer, Sezen Aksu’nun 20 yıl önce yazdığı, “Hakim Bey”in sözlerini değiştirdi ve “Dolar firarda hakim bey” diye okudu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196