Öne Çıkanlar Habib Korkmaz Kuş Serisi açlık İstanbul güreş

Ne kalçaymış arkadaş...

Kim'in kalçaları olay oldu. Yaptığı her şeyle olay Kİm Kardashian bu kez de kalçalarıyla olay oldu. Kim'in kaçları dünyanın gündemine oturdu.

Ne kalçaymış arkadaş...
Kim Kardashina kalçaları son günlerin en popüler konusu oldu çıktı. Kim Kardashian 'ın büyük kalçalarına pantolon bulamayınca özel bir terzi tutmuş magazin gündemi günlerdir bunu konuşuyor..

Kim Kardashian 'ın kalçaları aşağı Kim Kardashian'ın kalçaları yukarı günlerdir konumuz bu oldu. Kim Kardashian yaptıklarından çok şimdide kalçaları konuşulmaya başlandı. Bakın neden gündem oldu Kim'in kalçaları..
 
Attığı her adım ile olay olmayı başaran Kim Kardashian bugün de kalçalarıyla gündeme geldi. Kim Kardashian kalaçları için bakın ne kadar para ödüyor?
 
Kİm Kardashian o kalçaları için günlüğü dudak uçuklatan bir rakam ödüyor. Bir çocuğumuz için uçuk bir rakam ama Kim için önemli değil anlaşılan. Peki Kim neden o kadar para ödüyor?
 
Ama bazen sırf bu yüzden bedenine uygun giysi özellikle de kot pantolon bulmakta zorlanıyor. Ancak, 33 yaşındaki Kardashian'ın bu soruna da bir çözüm bulduğu ortaya çıktı.
 
ÖZEL TERZİ TUTTU
 
Ünlü TV yıldızı, sırf giysilerinin özellikle de kot pantolonlarının kalça bölümünün üzerine yakışması için küçük düzenlemeler yapacak özel bir terzi tuttu. 
 
GÜNLÜK 11 BİN TL ÖDÜYOR
 
İddialara göre de Kardashian terziye günlük 5 Bin Dolar yaklaşık 11 Bin TL ücret ödüyor. Grazia dergisinin iddiasına göre, Kardashian'ın terzisi Cornelius Clay aynı zamanda nişanlısı Kanye West'in de stil danışmanı.
 
BÜYÜK KALÇALARI GİYİNİRKEN PROBLEM OLUYOR
 
Hamilelik kilolarını kısa sürede veren Kim Kardashian aslında 36 beden giyiyor. Ancak boyunun kısalığı ve kalçasının büyük olması giyinirken bazı sorunlar yaratıyor. Boyu 1.57 cm olan Kardashian'ın kalçaları ise 102 cm.
 
 
 
Kardashian'ın Kalçasının Günlük Masrafı 11 Bin TL

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196