Öne Çıkanlar Basın İlan Kurumu (BİK) beyaz gelinlik Musa Karagöz Arıza kodu okuma asker ve polis teşkilatına ziyaret

Nazardan korkuyormuş.. Tuhaf!

Ebru Şallı ve Sinan Akçıl birlikteler ama Türkiye'de yanyana gelmekten çekiniyorlar. Bunun nedeni Ebru Şallı'ya sorulunca bakın nasıl cevap verdi.

Nazardan korkuyormuş.. Tuhaf!
11 yıllık evliliğini bitirdikten sonra popçu Sinan Akçıl ile aşk yaşaymaya başlayan Ebru Şallı ilişkisine nazar değecek diye korkuyorlarmış. Oysaki nazar değecek bir şey göremiyoruz biz ortada..
 
Ebru Şallı'yı önceki gün görüntüleyen basın mensupları Sinan Akçıl ile ne zaman yan yana göreceğiz sorularına "Herkes nazardan korkar" şeklinde yanıt verdi. 
 
Ebru Şallı'nın elinden telefon düşmüyor, ünlü sunucu bol bol mesaj yazıyor. 
 
Ebru Şallı yeni bri plates DVD'si hazırladığını müjdeleyerek, "Yakında pilates DVD'si çıkarıyorum. Çekimler çok güzel oldu, dar jeane girme DVD'si. Çünkü bütün kadınlarda ve kızlarda dar jean'e girme durumu var, bu konuda çok heyecanlılar. Bende onları giydireceğim" dedi.
 
Basın mensuplarının Sinan Akçıl ile tatile gittiklerini Türkiye'de ne zaman yan yana göreceğiz şeklindeki sorularına "Çok teşekkür ederim ama bu konularla ilgili konuşmak istemiyorum. Çünkü tek kişi değilim, o yüzden tercih etmiyorum. Herkes nazardan korkar. Güneş inanılmaz enerji veriyor. Hava çok güzel Pars'ı almaya gidiyorum" diyerek yanıt verdi.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196