Öne Çıkanlar otomotiv göçük Fenerbahçe Futbol balıkesir

Meyem Üzerli'den samimi itiraflar!

Birleşik Arap Emirliklerin'de uydudan yayın yapan MBC4'ün "Turki Ekstra" programının konuğu Meryem Üzerli oldu. Liana Dahdouh'un sorularına yanıt veren Meryem Üzerli programda oldukça samimi itiraflarda bulundu.

Meyem Üzerli'den samimi itiraflar!

Uydudan yayın yapan MBC4'ün 'Turki Ekstra' programının konuğu olan Meyem Üzerli samimi itiraflarda buluındu. Arap dünyasının yeni gözdesi olan Hürrem Sultan yani Meryem Üzerli Türkiye'ye gelişinde neler hissettiğini anlattı. 1 buçuk senedir Türkiye'den uzak yaşayan Meryem Üzerli kızı Lara'yı dünyaya getirdikten sonra yaşantısına daha çok ettmeye başladı. Türkiye'de yaşadıklarını anlatan Meryem Üzerli bazı sorulara karşılık ben sadece güzel şeyleri hatırlarım dedi.

Güzel oyuncu katıldığı programda flaş açıklamalar yaptı.Programda açıklamaları ile dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu samimi itiraflarda da bulundu.

Birleşik Arap Emirlikleri'nden yayın yapan MBC4'ün 'Turki Ekstra' programına konuk olan Meryem UzerliLiana Dahdouh'un sorularını yanıtladı. Uzerli, Türkiye'ye 1.5 yıl sonra gelmesini 'Çok heyecan verici' olarak nitelendirirken, "Uçak indi. İstanbul'u havadan görünce heyacanlanmıştım" dedi.

Arap dünyasında da beğenilen 'Muhteşem Yüzyıl'da 3 yıl birlikte çalıştıkları Halit Ergenç'e ödül vermek için sürpriz yaparak İstanbul'a geldiğini söyleyen Uzerli şöyle konuştu:

ESKİSİ GİBİ OLMAK MÜMKÜN DEĞİL DEDİ

"Evlere baktım, güzel bir ev buldum Lara ve benim için. Çok mutluyum. 2015'te Türkiye'ye gelme zamanımız başlayacak. Artık Lara benim yanımda olduğu için; benim evim zaten. Yani nerede olursam Lara yanımda olduğu müddetçe çok mutluyum. Lara benim evim. O zaten 'fresh bir star.' Ben artık bir anneyim. Laravar hayatımda. Eskisi gibi olmak mümkün değil. Yine burada yaşayabileceğim yine burada çalışabileceğim için o kadar mutluyum ki."

SADECE GÜZEL ŞEYLERİ HATIRLIYOR

Meryem Uzerli, bir başka soru üzerine, "Ben sadece güzel şeyleri hatırlıyorum. Psikolojik sistemin öyle çalışıyor" yanıtını verdi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196