Öne Çıkanlar çanakkale Ahmet Nedanlı Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül Arif Subaşoğlu Eski Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye AŞ Genel Müdürü ve Üst Yöneticisi (CEO) Orhan Özer

Meryem'in Lara Sultan'ının ilk fotoğrafı...

Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem Sultan'ı Meryem Uzerli kızını kucağına aldı. Doğum sırasında bebeğinin yanında olacağını söyleyen Can Ateş doğuma gelmedi. Uzerli 9 ay boyunca kızının adını açıklamadı ama doğumdan sonra kol bandını yayınladı. Hürrem'in Lara Sultan'ı sonunda doğdu. Kızına Lara adını veren Meryem ilk fotoğrafını da yayınladı.

Meryem'in Lara Sultan'ının ilk fotoğrafı...
Muhteşem Yüzyıla Sultan olduktan sonra Halkın gönlünde de Sultan olan Güzel Oyuncu Meryem Uzerli sonunda minik kızı Lara’yı kucağına aldı.kızının fotoğraflarını Ingsramdan paylaşan hoş geldin canım diyen Uzerli’ye ailesi destek çıktı.

Can Ateş Gelmedi

Doğumdan öncE haber gönderen o benim evladım sahip çıkacağım diyen Can Ateşe Uzerli’nin ailesi sert tepki göstermişti ve kesinlikle doğuma gelmemesini söylemişlerdi Can Ateş ‘de gelmedi.

Meryem Uzerli Dün akşam doğum yaptı kızı Lara’yakendi soyadını verdi.ve yanında olan herkese teşekkür etti. Hosgeldin bu dünyada benim sevgili canim LARA UZERLI. 10.02.2014 dogdun. Ben allaha o kadar tesekkür ediyorum ki - saglikli dünyaya geldin!!! Ben allaha tesekkür ediyorum , cünkü bana güc Verdi : seni birinci gün den itibaren koriyabildim : yasiyorsun!!! ve bu en büyük hediyem! Benim cok yakin arkadasim Ana dogum da yanimdaydi ve tüm aileme, arkadaslarima ve SIZE : tesekkür etmek istiyorum!!! Dilerkleriniz Icin ... Sevginiz Icin ! Cok sagolun!!! istiyorum!!! Dilerkleriniz Icin ... Sevginiz Icin ! Cok sagolun!!!'


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196