Öne Çıkanlar bursa Bursaspor Olympiakos Futbol çanakkale

Meryem Uzerli'den ŞOK gelişme!

Tükenmişlik sendromu nedeniyle gizlice Almanya'ya tedavi için giden Meryem Uzerli geri dönüyor. Şubat ayında doğan bebeğiyle dönen ünlü güzel oyuncu yeni bir diziye başlayacağınıda söyledi.

Meryem Uzerli'den ŞOK gelişme!
Gelecek mi? Tükenmişlik sendromu hastalığı sebebiyle kimseye haber vermeden aniden Türkiye'den ayrılan Meryem Uzerli, hayranlarına müjdeli haberi verdi. Meryem Uzerli ve şubat ayında dünyaya gelen kızı Lara artık İstanbul'da yaşayacak. Kaçarak gitti müjdeyle dönüyor!
 
KAÇARAK GİTTİ MÜJDEYLE DÖNÜYOR!

Sempatik oyuncu Meryem Uzerli, Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Hürrem Sultan karakteriyle gönülleri feth etti. Meryem Uzerli Türk halkını kendine hayran bırakırken, dizinin ortasında Almanya'ya döndü. Türkiye'ye ani bir kararla veda eden Meryem Uzerli'nin tükenmişlik sendromu hastalığına yakalandığı öğrenildi. Geçtiğimiz şubat ayında da kızını dünyaya getiren Meryem Uzerli'nin Türkiye'ye dönüp dönmeyeceği en çok merak edilen konular arasında yer aldı.

Meryem Uzerli sonunda hayranlarının yüzünü güldürecek bir karar verdi. Bir yıldır uzak kaldığı Türkiye'yi çok özlediğini söyleyen Meryem Uzerli, Türkiye'yi çok sevdiğini söyledi. Meryem Uzerli en kısa zamanda Türkiye'ye geleceğini belirtti. Türkiye'den tek başına giden Meryem Uzerli, kızıyla dönecek. Şubat ayında dünyaya gelen Lara'da Meryem Uzerli ile birlikte İstanbul'da yaşayacak. Yapımcı Timur Savcı ile de arasını düzelten Meryem Uzerli, bir dizi projesi üzerine görüştüklerini söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196