Öne Çıkanlar bursa Bursaspor Olympiakos Futbol çanakkale

Meryem Uzerli o diziye başlıyor..

Tükenmişlik sendromu nedeniyle gizlice Almanya'ya tedavi için giden Meryem Uzerli geri dönüyor. Sağlığı gittikçe düzelen Meryem Uzerli Türkiye'ye kızıyla birlikte gelecek ve yeni bir diziye başlayacak.

Meryem Uzerli o diziye başlıyor..
Meryem Uzerli ekranlara geri dönüyor.  Bu kez kızı ile birlikte dönecek istanbul'a. Geçirdği tükenmişlik sendromu yüzünden aniden Almanya'ya gitmişti. Ve bu yüzden de yapımcısını çok kızdırdı. Ama yapılan röportajlarda ise onun yapımcısı ile arasını düzelttiği iddia ediliyordu. Meryem Uzerli'ye geri dönecekmisiniz yada dönmeyecekmisiniz sorularına dönceğinin büyük bir ihtimal olduğunu söylemişti. Umarız döner diyoruz çünkü onun dizileri gerçekten çok güzel oluyor. Aniden gittiği için yapımcısı çok şaşırmış ve sinirlenmişti onun yerine Vahide Perçin gelmişti ama yönetmeni gerçekten çok kızmıştı. Tüm detaylı bilgiler sitemizde yer alıyor. Tükenmişlik sendromu nedeniyle gizlice Almanya'ya tedavi için giden Meryem Uzerli geri dönüyor. Sağlığı gittikçe düzelen Meryem Uzerli Türkiye'ye kızıyla birlikte gelecek ve yeni bir diziye başlayacak.
Noktayı koydu...

Tükenmişlik sendromu yaşadığını açıklayarak Almanya'ya giden ünlü oyuncu Meryem Uzerli'nin tedavisi çok uzun sürdü ama şimdi Türkiye'ye dönmek için sabırsızlanıyor.
 
Türkiye’ye dönüp dönmeyeceği merak konusu olan Meryem Uzerli, “Geri döneceğim. Timur Savcı ile bir dizi için anlaşabiliriz” dedi.
 
Mer­yem Uzer­li geç­ti­ği­miz yıl Muh­te­şem Yüz­yıl di­zi­sin­de oy­nar­ken ya­pım­cı­sı­na bi­le ha­ber ver­me­den Al­man­ya­’ya git­ti. ‘Tü­ken­miş­lik sen­dro­mu­’ ya­şa­yan oyun­cu, bir sü­re te­da­vi gör­dü. Bugün gazetesinden Gülden Avuç'un haberine göre, git­ti­ği gün­den bu ya­na Tür­ki­ye­’ye dö­nüp dön­me­ye­ce­ği me­rak ko­nu­su olan Uzer­li, ilk ola­rak di­zi­nin ya­pım­cı­sı Ti­mur Sav­cı ile ara­sı­nı dü­zelt­ti. Tür­ki­ye­’ye dö­nü­şüy­le il­gi­li ses­siz ka­lan Uzer­li, ilk kez açık­la­ma ya­pa­rak, “Ti­mur Sav­cı ile ko­nu­şu­yo­rum. Bir di­zi için an­la­şa­bi­li­ri­z” de­di.
 
KIZINI DA GETİRECEK
 
Bir yıldır uzak kaldığı Türkiye’yi çok özlediğini de dile getiren Meryem Uzer­li, “Tür­ki­ye­’yi ve Türk hal­kı­nı çok se­vi­yo­rum. Umarım en kısa zamanda görüşürüz” diye konuştu. Şu­bat ayın­da Lara isim­li kı­zı­nı dün­ya­ya ge­ti­ren Uzer­li, İs­tan­bu­l’­a be­be­ği­yle gelecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196