Öne Çıkanlar restoranlar ziyaret iş güvenliği paketi çanakkale şemdinli

Meryem Uzerli geri dönüyor!

Meryem Uzerli bir doğum sonrası tükenmişlik sendromu yaşamış ne var ne yok arkasında bırakıp taa ülkesine kadar gitmişti. Meryem Uzerli'nin evlilik dışı bir çocuğa sahip olması ve Rolünde ki kötü karakterin buna etkiside yanında cabasıydı tabi. Ancak MEryem Uzerli kızıyla birlikte Türkiyeye geri dönüyoru.

Meryem Uzerli geri dönüyor!
Meryem Uzerli tükenmiş diyenlere nispet yaparcasına Türkiye'de ki işlerini tamamlamaya geliyor! Can Ateş'ten bir çocuk dünyaya getiren ve tükenmişlik sendromuna yakalanarak ne var ne yok yarıda bırakıp ülkesine kaçan Uzerli, yeniden Türkiye'ye geliyor.Meryem Uzerli bir doğum sonrası tükenmişlik sendromu yaşamış ne var ne yok arkasında bırakıp taa ülkesine kadar gitmişti. Meryem Uzerli'nin evlilik dışı bir çocuğa sahip olması ve Rolünde ki kötü karakterin buna etkiside yanında cabasıydı tabi. Ancak MEryem Uzerli kızıyla birlikte Türkiyeye geri dönüyoru. Aradan geçen bir yılın ardından yeniden Türkiye'ye gelme kararı alan Meryem Uzerli, Timur SAvcı ile yeni bir projeye imza atabilir. Savcı ile Uzerli bir projede buluşacaklar. 

Türkiye ’ye dönüp dönmeyeceği merak konusu olan Meryem Uzerli, “Geri döneceğim. Timur Savcı ile bir dizi için anlaşabiliriz” dedi.

Mer­yem Uzer­li geç­ti­ği­miz yıl Muh­te­şem Yüz­yıl di­zi­sin­de oy­nar­ken ya­pım­cı­sı­na bi­le ha­ber ver­me­den Al­man­ya­’ya git­ti. ‘Tü­ken­miş­lik sen­dro­mu­’ ya­şa­yan oyun­cu, bir sü­re te­da­vi gör­dü. Bugün gazetesinden Gülden Avuç'un haberine göre, git­ti­ği gün­den bu ya­na Tür­ki­ye­’ye dö­nüp dön­me­ye­ce­ği me­rak ko­nu­ su olan Uzer­li, ilk ola­rak di­zi­nin ya­pım­cı­sı Ti­mur Sav­cı ile ara­sı­nı dü­zelt­ti. Tür­ki­ye­’ye dö­nü­şüy­le il­gi­li ses­siz ka­lan Uzer­li, ilk kez açık­la­ma ya­pa­rak, “Ti­mur Sav­cı ile ko­nu­şu­yo­rum. Bir di­zi için an­la­şa­bi­li­ri­z” de­di.

KIZINI DA GETİRECEK

Bir yıldır uzak kaldığı Türkiye’yi çok özlediğini de dile getiren Meryem Uzer­li, “Tür­ki­ye­’yi ve Türk hal­kı­nı çok se­vi­yo­rum. Umarım en kısa zamanda görüşürüz” diye konuştu. Şu­bat ayın­da Lara isim­li kı­zı­nı dün­ya­ya ge­ti­ren Uzer­li, İs­tan­bu­l’­a be­be­ği­yle gelecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196