Öne Çıkanlar İstanbul açlık görüldü güreş trafik kazası

Meryem Uzerli doğurdu mu?

Muhteşem Yüzyıl'ın Hürrem Sultan'ı Meryem Uzerli doğurdu mu? Uzerli kızını kucağına aldı mı? Can Ateş kızı için adım attı mı?

Meryem Uzerli doğurdu mu?
Meryem Uzerli doğum yaptı mı? Hamileliğini son günlerini yaşayn Meryem Uzerli tek başına ve yalnız geçirdi bu dönemi. Sevgilisi Can Ateş ile ayrılan Meryem zor mu zor günler geçirdi ama şimdilerde kız çocuğunu dünyaya getirmek için gün sayıyor.

Meryem Uzerli henüz doğum yapmadı..

CAN ATEŞ KIZINI YALNIZ BIRAKMAYACAK..

Muhteşem Yüzyıl'ın eski 'Hürrem'i Meryem Uzerli, Mayıs 2013'te diziyi bırakıp doğup büyüdüğü Berlin'e dönmüştü. 1.5 yıllık aşkı Can Ateş'den de ayrılmıştı. Can Ateş hamile sevgilisi Meryem Uzerli'ye 'Bebeği istemiyorum' demişti.

Meryem Uzerli'nin kızı 1 hafta sonra doğacak. Bu konuda hiç konuşmayan Can Ateş, 'Kızınıza sahip çıkacak mısınız?' sorusuna ilk kez cevap verdi.

"KIZIMI ASLA YALNIZ BIRAKMAM"

Can Ateş 'Sadece bebeği nüfusuma kaydettirmem konusunda değil, aynı zamanda tüm yaşamı boyunca maddi-manevi yanında olacağım. Olamadığım zamanlarda babalık görevlerimi büyük bir özen ve sevgi ile yerie getireceğim. Kızımı asla yalnız bırakmam. Annesiyle ayrılmış olsak da o benim evladım' dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
mekiye köyebakan 5 yıl önce

keşke meryem hanım hamile kalmasaydıda iyi olacaktı çünkü muhteşem yüzyılda çıkmıyacaktı o yüzden sama mutluluklar diliyoruz inşallah birdaha türkiyeye gelmessiniz

banner187

banner196