Öne Çıkanlar Futbol kadıköy Bilecik ERV Nene Hatun Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül

Meryem Uzerli anne oldu. İşte Lara'nın ilk fotoğrafı

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli küçük kızını kucağına aldı. Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem Sultan'ı Uzerli Muhteşem Yüzyıl'a geri döneceği konuşulurken dün akşam kızı Lara'yı kucağına aldı. Meryem Uzerli anne oldu. Can Ateş'ten hamile olan Meryem Uzerli kızını kucağına aldı. Can Ateş kızına sahip çıkacak mı? Can Ateş doğumda Uzerli'nin yanında mıy

Meryem Uzerli anne oldu. İşte Lara'nın ilk fotoğrafı
Can Ateş ile birlikteliğinden hamile kalan Meryem Uzerli sonunda anne oldu. Ünlü oyuncu kızı Lara'yı kucağına aldı. Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem Sultan2ı anne oldu. Meryem Uzerli doğurdu. Can Ateş belirttiği gibi doğum sırasında Uzerli'nin yanındamıydı. Meryem Uzerli'nin kızının adı ne oldu? 

Muhteşem Yüzyıl’ın eski Hürrem’i Meryem Uzerli bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Uzerli ‘Lara’ ismini verdiği kızının doğum bandının fotoğrafını ‘Hoşgeldin benim sevgili canım’ notuyla paylaştı.

Almanya’da dün bir hastanede kızı Lara’yı dünyaya getiren Meryem Uzerli bu mutlu haberi sosyal medyadaki hesabından tüm sevenleriyle paylaştı. Parmağını sıkı sıkıya tutan bebeğinin bileğindeki doğum bantının fotoğrafını çeken Uzerli, ardından duygularını İnstagram hesabında “Hoş geldin bu dünyaya benim sevgili canım Lara Uzerli. 10.02.2014’te doğdun. Ben Allah’a o kadar teşekkür ediyorum ki sağlıklı dünyaya geldin. Ben Allah’a teşekkür ediyorum çünkü bana güç verdi. Seni birinci günden itibaren koruyabildim. Yaşıyorsun. Ve bu en büyük hediyem.Beğeni rekoru

Benim çok yakın arkadaşım Ana doğumda yanımdaydı ve tüm aileme, arkadaşlarıma ve size teşekkür etmek istiyorum dilekleriniz ve sevginiz için. Çok sağolun” sözleriyle paylaşıp, sevenlerine teşekkür etti.

Oyuncunun paylaştığı bu fotoğrafı yarım saatte beğeni rokru kırarken Uzerli duygularını Türkçe’den sonra bir de İngilizce olarak kaleme aldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196