Öne Çıkanlar Şükran Ovalı alıveriş merkezi Extrem ve Doğa Sporları modern tıp Nine İhbar Etti;Sözde Bölge Sorumlusu Öldürüldü; 1 milyon lira ödül

Meryem Uzerli 1,5 milyonluk reklam teklifine ne dedi?

Tükenmişlik sendromu yüzünden Almanya'ya dönen Muhteşem Yüzyıl'ın güzel Hürrem Sultan'ı Meryem Uzerli'nin Kösem Sultan dizisi rafa kalınca Timur Savcı'dan izin çıktı.ç İstediği proje yer alabilecek olan Uzerli servet değerindeki projeye evet dedi. Çekimler ise doğumdan sonra olacak. İşte Uzerli'nin yeni projesi.

Meryem Uzerli 1,5 milyonluk reklam teklifine ne dedi?
Muhteşem Yüzyıl dizisiyle tanıdığımı Meryem Uzerli'ye Timur Savcı tarafından izin çıktı. 2015 yılına kadar Savcı ile anlaşması olan Uzerli'nin Kösem Sultan dizisi olmayınca reklam tekliflerini değerlendirmeye başladı ve içlerinden servet değerinde olan birini kabul etti.

Muhteşem Yüzyıl'ın yapımcısı Timur Savcı'nın dizi sektörüne iki yıl ara verme kararı Meryem Uzerli'yi de etkiledi. Savcı'nın bu kararının ardından Uzerli'nın oynayacağı "Kösem Sultan" dizisi de rafa kalktı. TİMS Yapım'la 2015'e kadar sözleşmesi olan Uzerli'ye "Bu yıl istediğin yapımcıyla çalışabilirsin" denildi.

Bir süre daha dizilerde yer almak istemeyen Uzerli, tercihini reklamlardan yana kullandı. Bir kozmetik firmasından gelen 1,5 milyon TL'lik reklam teklifine ‘evet' dedi.

ÇEKİMLER YAKINDA

Hamileliğinin son günlerini yaşayan Uzerli, doğum sonrası çekimler için kamera karşısına geçecek. Geçen yıl Mayıs ayında ‘Tükenmişlik Sendromu' gerekçesiyle Berlin'e dönen, hamile olduğu ortaya çıkan ünlü oyuncu,

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196