Öne Çıkanlar Habib Korkmaz Kuş Serisi açlık İstanbul güreş

Meryem bebeğini yalnız doğurmayacak. Can baba olduğunu hatırladı!!

Muhteşem Yüzyıl dizisiyle tanınan Hürrem Sultan olarak gönüllere taht kuran Meryem Uzerli'ye şok teklif. Hürrem Sultan'ı canlandırırken tükenmişlik sendromu ile Almanya'ya dönen ve o sıralar sevgili olan Can Ateş'ten bebek beklediğini öğrenen Uzerli, Ateş'in bebeği kabul etmemesi üzerine ikinci bir şok yaşamıştı. Öyle ki ateş insafa gelmiş gib

Meryem bebeğini yalnız doğurmayacak. Can baba olduğunu hatırladı!!
Muhteşem Yüzyıl dizisiyle gündeme gelen Meryem Uzerli bebeğini dünyaya getirmek için gün sayıyor. Bebeğinin babası Can Ateş'in sorumlulukarını yerine getireceğini söylemesine rağmen ilgilenmemesi güzel oyuncuyu üzmüş ve bebeğini yalnız büyütme kararı almıştı.

Can Ateş evlilik dışı doğacak olan çocuğunun doğumu sırasında Meryem Uzerli'nin yanında olmak için aracı kullandı. Bebeğine sahip çıkmadığı şeklinde haberlere konu olan Can Ateş vicdan yapmaya başladı.

CAN ATEŞ İNSAFA GELDİ

Can Ateş'ten, doğum için geri sayıma başlayan Meryem Uzerli'ye sürpriz bir teklif geldi. Can Ateş çocuğunu dünyaya getirecek olan Meryem Uzerli'nin yanında olmak istiyor. Can Ateş insafa geldi.

Meryem Uzerli'yi terk eden Can Ateş'ten doğum sırasında eski sevgilisinin yanında olmak için aracı ile "İzin ver, doğumda yanında olayım" sözlerini iletti.

Uzerli'yi hamileyken terk ettiği için büyük tepki toplayan Can Ateş, "Üstüme düşen sorumluluklarımın bilincindeyim" demişti.

Can Ateş'in bu teklifi ailesinin baskısı ve vicdan azabı çektiği için yaptığı konuşuluyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner187

banner196